Nutella Yanında Ne Gider
  1. Anasayfa
  2. Yemek Tarifleri

Nutella Yanında Ne Gider

0

Nutella yanında ne gider ? Her sabah kahvaltısı olduğu zaman özellikle çocuklar tarafından en çok sevilen çikolata nutella oluyor. Nutella aynı zaman da sabah kahvaltılarının yanı sıra ara öğünlerde de şeker kriziniz tuttuğu zamanlarda veya beş çaylarında tercih edebilirsiniz. Beş çayı olduğu zamanlarda kadınlar bir araya toplandıkları zamanlarda tatlılar yaparlar ama bu tatlılarda en çok kullanılan nutella oluyor. Nutellayı sadece büyükler değil küçükler tarafından çok çok sevilerek yenmektedir. O zaman nutellanın yanına neler tercih edebiliriz.

Nutella Yanında Ne Gider

ÇİKOLATALI KEK

Nutellanızın yanına evde çok güzel çikolatalı kek yaparak ev halkına servis edebilirsiniz. Kekle beraber çikolata parçacıkları karıştığı zaman ortaya gerçekten harika tat çıkıyor ve kek yumuşak olduğundan dolayı nutella ile beraber harika olacaktır.

PANKEK

Hem büyükler hem de küçükler tarafından çok tercih edilen ve tuzlu lezzetlerden birisi olan pankeki de nutellanızın yanına yapabilirsiniz. Pankek ile nutella beş çayında çok tercih edilmektedir.

KREP

Sabah kahvaltısı her zaman çok önemlidir ve bu yüzden tercih etmiş olduğunuz nutellanızın yanına krep yaparak kahvaltınızı daha zengin hale getirebilirsiniz. Yapmış olduğunuz krep ile nutella bir araya geldiğinde ortaya gerçekten harika lezzet çıkacaktır. Hem tarifi de çok kolay olduğundan dolayı bence tercih etmelisiniz.

FINDIKLI KURABİYE

Fırında yapmış olduğunuz fındıklı kurabiye nutella ile birleştiği zaman ortaya harika lezzet çıkacaktır. Bugün eğerevinize misafir gelecekse o zaman fırında kurabiyeleri nutellaya bulayıp yağlı kadın üzerinde bir müddet bırakıp dinlendikten sonra misafirlerinize servis edin.

İlginizi Çekebilir