Rüyada Mezar Taşı Görmek Ne Anlama Gelir ? Tabiri
  1. Anasayfa
  2. Rüya Tabirleri

Rüyada Mezar Taşı Görmek Ne Anlama Gelir ? Tabiri

0

Rüyada mezar taşı görmek , Yakın zaman içerisinde hayatınızda çok önemli gelişmelerin olacağına , iş yaşantınızda elde edeceğiniz başarımlardan dolayı çok iyi yerlere geleceğinize işaret eder. Rüyada görülen mezar taşı , rüyayı gören kişinin uzun ömürlü olacağına ve hane içerisinde huzurun hakim olacağına alamet eder.

rüyada mezar taşı görmek nedir

RÜYADA MEZAR TAŞI OKUDUĞUNU GÖRMEK

Rüyada mezar taşı okumak , Kısa zaman içerisinde alacağınız bir kötü haberden sonra büyük hüsrana uğrayacağınıza , aile bireyleriyle ya da arkadaşlarınızla bir tartışma içerisine gireceğinize ve stresli günler geçirmeye başlayacağınıza işaret eder.

RÜYADA SİYAH MEZAR TAŞI GÖRMEK

Rüyada siyah mezar taşı görmek , Hem aile hem de iş yaşantınızda alacağınız kötü haberden sonra üzüleceğinize , kafanızda kurmuş olduğunuz hayallerinize bir türlü gerçekleştiremeyeceğinize ve bu yüzden hayal kırıklıkları yaşayacağınıza alamet eder.

RÜYADA ŞEHİT MEZAR TAŞI GÖRMEK

Rüyada şehit mezar taşı görmek , hayatınızda önemli gelişmelerin olacağına , iş yaşantınızda yapacağınız çalışmalardan dolayı büyük başarılar elde edeceğinize , olumlu gelişmeler yaşayacağınıza , yakın zaman içerisinde alacağınız güzel haberden sonra mutlu olacağınıza ve son yapmış olduğunuz çalışmalardan dolayı bol kazançlar elde etmeye başlayacağınıza yorulur.

RÜYADA MEZAR TAŞI YAZDIĞINI GÖRMEK

Rüyada mezar taşı yazmak , Şuanda çalışmıyorsanız kısa zaman içerisinde yeni bir işe gireceğinize ve bu işiniz de çok başarılı olup bol kazançlar elde edeceğinize , bundan sonra hayatınız eskisine göre daha mutlu ve huzurlu geçeceğine rivayet edilir.

Rüyada Mezar Taşı Görmek

RÜYADA MEZAR TAŞI YAPTIRDIĞINI GÖRMEK

Rüyada mezar taşı yaptırmak , Geleceğiniz için yatırımlar yapmaya başlayacağınıza , hayatınızda önemli gelişmelerin olacağına , hem bolluk hem de bereket içerisinde yaşam süreceğinize ve can sıkıcı olan olayların bitmesine alamet eder.

RÜYADA SARIKLI MEZAR TAŞI GÖRMEK

Rüyada sarıklı mezar taşı görmek , hiç beklemediğiniz bir anda alacağınız güzel haberden sonra aşırı derece de mutlu olacağınıza , hem maddi hem de manevi olarak büyük miktarda kazanç elde edeceğinize ve sorunlarınızı her geçen gün çözeceğinize yorulur.

RÜYADA MEZAR TAŞI KIRDIĞINI GÖRMEK

Rüyada mezar taşı kırmak , hem aile ortamında hem de aile içerisinde uğrayacağınız hayal kırıklıklarına , hem maddi hem de manevi olarak büyük zararlara uğrayacağınıza ve sıkıntılı bir dönemden geçeceğinize işaret eder.

RÜYADA ESKİ MEZAR TAŞI GÖRMEK

Rüyada eski mezar taşı görmek , doğru yoldan sapıp kötü yola gireceğinize ve günah işlemeye başlayacağınıza , kötü olan insanlarla arkadaşlıklar yapacağınıza ve iş yaşantınızda başarısız olacağınıza rivayet edilir.

RÜYADA KIRIK MEZAR TAŞI GÖRMEK

Rüyada kırık mezar taşı görmek , kısa zaman içerisinde büyük bir hayal kırıklığına uğrayacağınıza , çok güvenmiş olduğunuz insanlardan kazık yiyeceğinize ve arkanızdan dedikoduların yapılacağına delalet eder.

RÜYADA EVDE MEZAR TAŞI GÖRMEK

Rüyada evde mezar taşı görmek , ailenizle aranızın bozulacağına , evinizdeki bolluk ve bereketin kaçmasına ve işleriniz de başarısız olacağınızdan dolayı sıkıntılı dönemden geçeceğinize alamet eder.

Adın dilay ve 25 yaşındayım. Küçük yaşımdan beri bilgisayara ilgim çok olduğundan dolayı site işleriyle uğraşmayı seviyorum. Makale yazmada da uzman olduğumdan dolayı boş zamanlarımı bu şekilde değerlendiriyorum.

Yazarın Profili