Rüyada Istakoz Görmek Ne Anlama Gelir ? Tabiri
  1. Anasayfa
  2. Rüya Tabirleri

Rüyada Istakoz Görmek Ne Anlama Gelir ? Tabiri

0

Rüyada ıstakoz görmek , Yıllar boyunca gülmeyen talihinizin artık gülmeye başlayacağına , kapalı olan şansınızın açılmasına , bundan sonra artık rahat bir yaşam sürmeye başlayacağınıza , yapmak istediğiniz bir işi yapmak için para bulacağınıza , yarım kalan hayallerinizi artık tamamlayacağınıza , şansınızın tekrardan yüzünüze gülmesine delalet eder. Bunların yanı sıra , yaşamış olduğunuz sorunlardan sonra tekrardan kendinizi toparlayıp güzel şanslara kavuşacağınıza , zenginlik kapılarının size doğru açılmasına ve kafanızda ne plan varsa onu gerçekleştirmek için bir şeyler yapacağınıza alamet eder.

Rüyada Istakoz Yemek

Rüyada ıstakoz yemek , Kendinize olan özgüveninizi asla kaybetmeyeceğinize , elinizin her konuda çabuk olmasına , iş konusunda elde edeceğiniz başarılardan dolayı adınızı her yere duyuracağınıza , içerisinde bulunmuş olduğunuz malın ve paranın her kapıyı açmasına işaret eder.

Rüyada Karides Görmek

Rüyada karides görmek , yakın çevrenizde bulunan insanların sizi bazı konularda ihanet edeceklerine , büyük aldatmaların olmasına , yaşamış olduğunuz sorunlarınızın daha da çok büyümesine ve bu yüzden üzüleceğinize alamet eder.

Rüyada Karides Yemek

Rüyada karides yemek , gerçek yaşam da aldatıldığınızdan dolayı çok üzüleceğinize , size yapılan bu haksızlıktan dolayı içinize kapanacağınıza ve insanlarla belli bir süre konuşmayacağınıza , kurmuş olduğunuz hayallerinizi suya atacağınıza rivayet edilir.

Rüyada Yengeç Görmek

Rüyada yengeç görmek , hem sert , hem mizaçlı ve hem de can dostu olan birisi ile tanışıp bu kişi ile dost olacağınıza , size yakın zaman içerisinde birisinden miras veya servetin kalmasına , sevgiliniz varsa onunla sık sık buluşmalar gerçekleştireceğinize işaret eder.

İlginizi Çekebilir