Rüyada Far Sürmek Ne Anlama Gelir ? Tabiri
  1. Anasayfa
  2. Rüya Tabirleri

Rüyada Far Sürmek Ne Anlama Gelir ? Tabiri

0

Rüyada far sürmek , kendinizi gerçek yaşam da geliştirmek için kurslara gitmeye başlayacağınıza , kendinizi geliştirdikten sonra iş yaşantınızda çok iyi yerlere geleceğinize , kariyerinizde çok parlak yerlere gelmeye , yeteneklerinizi farkına vararak bunları ön plana çıkarmak için çaba sarf edeceğinize delalet eder. Açık renkte far sürmek , işlerinizi her zaman akışına bırakacağınıza , para konusunda çok hırslı birisi olduğunuzdan dolayı her şeyi yapabileceğinize , kazançlarınızı her geçen gün arttıracağınıza işaret eder.

Rüyada koyu renkte far sürmek , gözü kara ve çok hırslı birisi olduğunuza , size karşı düşmanlık besleyen ve zarar vermek isteyen insanlara hiçbir şekilde göz açtırtmayacağınıza ve sürekli olarak tetikte olacağınıza yorulur.

İçindekiler

Rüyada Far Almak

Rüyada far almak , beyaz renkte far aldığınızı gördüyseniz o zaman evlilikle ilgili istemiş olduğunuz bir şeyin gerçekleşmesine , hem sakin hem de sessiz olan birisi ile tanışacağınıza ve bu kişi ile arkadaş olacağınıza rivayet edilir. Rüyada siyah far almak , işinize çok sadık olacağınıza , sabah akşam çalışacağınıza , özel yaşantınıza bu nedenden dolayı zaman bile ayıramayacağınıza , ileriki zamanlar da şöhret sahibi olacağınıza alamet eder. Rüyada birden fazla far almak , hem özel hem de iş yaşantınızda çok başarılı olacağınıza , kendinizi her alanda iyileştireceğinize ve mesleki yaşantınızda sıkıntı çekmeyeceğinize işaret eder.

Rüyada Başkasına Far Sürmek

Rüyada başkasına far sürmek , gerçek yaşam da tanışacağınız birisi ile kafa kafaya verip çok güzel projeler ortaya koyacağınıza , ortağınızla beraber yapacağınız işlerde çok paralar kazanacağınıza delalet eder.

Adın dilay ve 25 yaşındayım. Küçük yaşımdan beri bilgisayara ilgim çok olduğundan dolayı site işleriyle uğraşmayı seviyorum. Makale yazmada da uzman olduğumdan dolayı boş zamanlarımı bu şekilde değerlendiriyorum.

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir