Bilgi Tüneli

Rüyada Far Sürmek Ne Anlama Gelir ? Tabiri

Rüyada Far Sürmek Ne Anlama Gelir ? Tabiri

Rüyada far sürmek , kendinizi gerçek yaşam da geliştirmek için kurslara gitmeye başlayacağınıza , kendinizi geliştirdikten sonra iş yaşantınızda çok iyi yerlere geleceğinize , kariyerinizde çok parlak yerlere gelmeye , yeteneklerinizi farkına vararak bunları ön plana çıkarmak için çaba sarf edeceğinize delalet eder. Açık renkte far sürmek , işlerinizi her zaman akışına bırakacağınıza , para konusunda çok hırslı birisi olduğunuzdan dolayı her şeyi yapabileceğinize , kazançlarınızı her geçen gün arttıracağınıza işaret eder.

Rüyada koyu renkte far sürmek , gözü kara ve çok hırslı birisi olduğunuza , size karşı düşmanlık besleyen ve zarar vermek isteyen insanlara hiçbir şekilde göz açtırtmayacağınıza ve sürekli olarak tetikte olacağınıza yorulur.

Rüyada Far Almak

Rüyada far almak , beyaz renkte far aldığınızı gördüyseniz o zaman evlilikle ilgili istemiş olduğunuz bir şeyin gerçekleşmesine , hem sakin hem de sessiz olan birisi ile tanışacağınıza ve bu kişi ile arkadaş olacağınıza rivayet edilir. Rüyada siyah far almak , işinize çok sadık olacağınıza , sabah akşam çalışacağınıza , özel yaşantınıza bu nedenden dolayı zaman bile ayıramayacağınıza , ileriki zamanlar da şöhret sahibi olacağınıza alamet eder. Rüyada birden fazla far almak , hem özel hem de iş yaşantınızda çok başarılı olacağınıza , kendinizi her alanda iyileştireceğinize ve mesleki yaşantınızda sıkıntı çekmeyeceğinize işaret eder.

Rüyada Başkasına Far Sürmek

Rüyada başkasına far sürmek , gerçek yaşam da tanışacağınız birisi ile kafa kafaya verip çok güzel projeler ortaya koyacağınıza , ortağınızla beraber yapacağınız işlerde çok paralar kazanacağınıza delalet eder.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ