Rüyada Bezelye Görmek Ne Anlama Gelir ?
  1. Anasayfa
  2. Rüya Tabirleri

Rüyada Bezelye Görmek Ne Anlama Gelir ?

0

Rüyada bezelye görmek genel olarak rüya sahibinin gerçek yaşamında feraha kavuşacağına , sağlıklı bir yaşam süreceğine , geleceğinin çok parlak olmasına ve her sorundan kolay bir şekilde kurtulacağına işaret eder.

Rüyada Yaprak Bezelye Görmek

Rüyada yaprak bezelye gördüyseniz , arkadaşınızla uzun bir süreden beri küsseniz o zaman barışacağınıza, sevgililerinden ayrı olan insanların tekrardan bir araya geleceklerine , ilişkilerinize kaldığınız yerden devam edip mutlu bir hayat süreceğinize , insanlar tarafından saygı göreceğinize ve hayatınızda bazı şeyleri değiştireceğinize delalet eder.

Rüyada Pazardan Bezelye Almak

Rüyada pazardan bezelye almak , bu rüya genel olarak rüyayı gören kişinin gerçek yaşamında çok kısmetli olacağına , hayatınızda istemiş olduğunuz işe kavuşacağınıza , hayatınızda birisi yoksa yeni aşklar bulacağınıza , güzel gelişmelerle karşılaşmaya ve ekonomik durumunuzun eskisinden daha iyi olmasına alamet eder.

Rüyada Bezelye Konservesi Görmek

Rüyada bezelye konservesi görmek , sağlık bakımından gerekli olan önlemleri alacağınıza , hastaysanız kısa süre içerisinde sağlığınıza kavuşacağınıza , eğer konserveyi açıp yiyorsanız o zaman hanenizde hem bolluk hem de bereketin çok eksik olmayacağına işaret eder.

Rüyada Ayıklanmış Bezelye Görmek

Rüyada ayıklanmış bezelye görmek , gerçek yaşam da çok sabırlı birisi olacağınıza , sabır gösterdiğinizden dolayı sonucunun çok güzel olacağına , güzel gelişmelerle karşılaşacağınıza ve uzun bir süre sıkıntılı giden durumunuzu düzeltip bundan sonra güzel günler yaşayacağınıza yorulur.

Rüyada Bezelye Satın Almak

Rüyada bezelye satın almak , yardıma muhtaç olan insanlara her konuda yardım edeceğinize , kalbinizin güzel olmasından dolayı her kapının size açılmasına delalet eder.

Rüyada Bezelye Ayıklamak

Rüyada bezelye ayıkladığınızı gördüyseniz , her konuda çok sabırlı olup sonucunun güzel olacağına , hayatınızda hem köklü hem de çok büyük değişimler yapacağınıza , beklemediğiniz bir anda size yapılacak olan sürprizlere ve bu durumlara çok şaşırmanıza işaret eder.

Rüyada Bezelye Toplamak

Rüyada bezelye toplamak , sağlıklı bir hayat süreceğinize , hem bolluk hem de bereket içerisinde yaşam sürmeye , sevmiş olduğunuz insanlarla beraber güzel vakitler geçireceğinize , küs olduğunuz insanlar varsa onlarla tekrardan barışacağınıza alamet eder.