Rüyada Çizme Görmek Ne Anlama Gelir Tabiri Nedir ?
  1. Anasayfa
  2. Rüya Tabirleri

Rüyada Çizme Görmek Ne Anlama Gelir Tabiri Nedir ?

0

Rüyada görülen çizme genel olarak kişi için çok hayırlı rüyalardan birisidir. Rüyayı gören kişinin gerçek yaşamında makam olarak çok yüksek yerlere geleceğine , girmiş olduğunuz işlerde çok başarılı olacağınıza ve kendinizi iş alanında ispatlayacağınıza işaret eder. Bunların yanı sıra bazı insanlarla yolculuk edeceğinize yorulur.

Rüyada Çizme Giymek

Rüyada çizme giymek , yakın zaman içerisinde bir iş girişiminiz olacağına ve bu iş macerasında başarılar elde edeceğinize , gireceğiniz her işte bir sürü başarılar elde edeceğinize , her işten yüzünüzün akı ile çıkacağınıza delalet eder. Yani bu rüya genel olarak kişinin iş yaşantısında çok başarılı olmasına yorulur.

Rüyada Başkasının Çizme Giydiğini Görmek

Rüyada başka birisinin çizmesini giymek , hem olumlu hem de çok hayırlı rüyalardan birisidir. Sevgilinizle beraber çok güzel zamanlar geçireceğinize , mutlu ve sevgi dolu bir yaşantınızın olmasına , güzel şeyler yapacağınıza alamet eder.

Rüyada Eski Çizme Görmek

Rüyada eski çizmek görmek , hayırlı ve güzel rüya olarak değerlendirilir. Görülen çizme eğer çok eski ve yıpranmışsa o zaman bu rüya hastalık anlamı taşır. Sağlığınızla ilgili küçük problemlerin olmasına fakat bu problemin çok büyük olmayıp kısa süre içerisinde geçeceğine işaret eder.

Rüyada Beyaz Çizme Giymek

Rüyada beyaz çizme giydiğinizi gördüyseniz , meslek yaşantınızda çalışmalarınızın karşılığını alacağınıza , kendinizi daha yüksek yerlere çıkartacağınıza , mevki olarak iyi yerlere geleceğinize , koymuş olduğunuz hedeflerinize kısa süre içerisinde ulaşacağınıza , karşınıza birden fazla fırsatların çıkmasına ve bunları iyi bir şekilde değerlendireceğinize işaret eder. Bunların yanı sıra hem huzura hem de rahata ereceğinize , tüm sıkıntılarınızı artık atacağınıza delalet eder.

Rüyada Uzun Beyaz Çizme Giymek

Rüyada uzun beyaz çizme giymek , gerçek yaşantınızda bir takım düşmanlarınızın olduğuna , bu düşmanlarınızın size zarar vermek isteyeceklerine delalet eder. Bazı rüya yorumcularına göre ise , iş yaşantınızda hayırlı kararlar alacağınıza , düşmanlarınızı yeneceğinize ve iş yaşantınızda yeni adımlar atacağınıza , sıkıntılarınız dertleriniz varsa bunlardan kurtulacağınıza , hayatınızın geri kalanını daha renkli ve güzel bir şekilde yaşayacağınıza işaret eder.

Rüyada Kovboy Çizmesi Giymek

Rüyada kovboy çizmesi giymek , bazı sıkıntılı zamanlardan geçeceğinize , ama çok fazla uzun sürmeyip bu sıkıntılardan kurtulacağınıza , eğer bu çizmeyi rüya sahibi giyiyorsa o zaman zarara uğramış olduğunuz şeyleri düzeltmek için adım atacağınıza , hayırlı sonuçlar elde edeceğinize , iş yaşantınızda olumlu şeylerin olacağına ve bir sürü başarılar elde edip çok iyi yerlere geleceğinize yorulur.

Adım Erman ve 23 yaşındayım. Açıktan hem üniversite okuyorum hem de boş zamanlarım da makale yazıyorum. Kitap okumayı aşırı çok severim ve arkadaşlarımla bir şeyler yapmaya bayılırım.

Yazarın Profili