Rüyada Haksızlık Görmek Ne Anlama Gelir ? Tabiri Nedir
  1. Anasayfa
  2. Rüya Tabirleri

Rüyada Haksızlık Görmek Ne Anlama Gelir ? Tabiri Nedir

0

Rüyada haksızlık görmek , gerçek yaşam da sizi böyle makam olarak çok yüksek yerlere getirecek , gururlandıracak ve aynı zaman da yüceltecek bazı olaylarla karşılaşacağınıza , hak etmiş olduklarınızı alacağınıza , elde edeceğiniz başarımlardan dolayı herkes tarafından sevilip sayılacağınıza , emeklerinizin boşa gitmeyeceğine , sürekli olarak azimli bir şekilde çalışıp en sonunda istemiş olduğunuz şeyleri alacağınıza , hem maddi hem de manevi olarak güzel şeylere kavuşacağınıza alamet eder.

Rüyada Haksızlığa Uğramak

Rüyada haksızlığa uğradığınızı gördüyseniz , çevrenizdeki insanlardan sevgi ve saygı göreceğinize , ticaretle uğraşıyorsanız bu yolda güzel adımlarla ilerleyeceğinize , atacağınız adımların sizin için güzel olacağına , rekabet halinde olduğunuz insanları bu yolda geçeceğinize ve büyük güç elde edeceğinize , herkes tarafından takdir toplayacağınıza ve arkanızdan iyi konuşulmasına işaret eder.

Rüyada Haksızlık Yapmak

Rüyada haksızlık yapmak , bu rüya genel olarak kişi için hayırlı değildir. Sonradan pişman olacağınız bazı kötü şeyler yapacağınıza , kendinizi sürekli olarak suçlayacağınıza , bu yapmış olduğunuz şeylerden kurtulmak için çözüm yolları arayacağınıza , bu kötü ruh halinizden dolayı Allah’a yalvarıp yakaracağınıza ve tövbeler edeceğinize rivayet edilir.

Rüyada Haksızlığa Karşı Gelmek

Rüyada bir haksızlığa karşı geldiğinizi gördüyseniz , Hem yardımsever hem imanlı hem de vicdanlı birisi olduğunuzdan dolayı herkes tarafından sevilen birisi olduğunuza, haram yola bulaşmak yerine hak yolunda ilerleyeceğinize , iş yaşantınızda hileler yapmak yerine adil olarak çalışacağınıza ve herkese eşit bir şekilde davranmaya alamet eder.

Rüyada Haksızlığa Uğrayıp Ağlamak

Rüyada haksızlığa uğrayıp daha sonra ağladığınızı gördüyseniz , yakın zaman içerisinde çok mutlu olacağınıza , dışarıdan size karşı söylenecek olan güzel sözlere , hayırlı haberler alacağınıza , sürpriz gelişmeler yaşamaya , kendinizi eskisinden daha iyi hissedeceğinize , tüm korkularınızdan ve endişelerinizden kurtulacağınıza ve sevineceğiniz olaylar yaşayacağınıza delalet eder.

Rüyada Haksızlık Etmek

Rüyada haksızlık etmek , Günah olan işlere bulaşacağınıza , böyle yaptığınızdan dolayı toplum içerisindeki itibarınızı kaybedeceğinize , dışlanma noktasına geleceğinize , kötü birisi olarak görüneceğinize işaret eder. Bunun yanı sıra , bu tarz hareketlerinizi bırakırsanız daha iyi yerlere geleceğinize yorulur.

Merhaba benim adım derya. Yaşım 19 ve üniversite 1 okumaktayım. Makale yazmayı çok sevdiğimden dolayı bilgituneli.com sitesine makale yazmaktayım. Arkadaşlarımla beraber sinemaya gitmeyi çok seviyorum ve en korktuğum hayvan köpektir.

Yazarın Profili