Rüyada Vişne Görmek Ne Anlama Gelir ? Kısaca Tabiri
  1. Anasayfa
  2. Rüya Tabirleri

Rüyada Vişne Görmek Ne Anlama Gelir ? Kısaca Tabiri

0

Rüyada vişne görmek , Rüyayı gören kişinin kısa zaman içerisin de harama bulaşmadan helal yoldan kazanç elde edeceğine , malın ve rızkında her zaman artmalar olmasına işaret eder. Rüyada görülen vişne bunların yanı sıra kolay bir şekilde helal yoldan kazanılacak kazançlara , yakın zaman içerisinde yeni bir işe gireceğinize , mutlu ve huzurlu bir şekilde yaşam süreceğinize , evliyseniz eğer o zaman evlilik yaşantınızın mutlu ve huzurlu olmasına delalet eder.

Rüyada Vişne Görmek

RÜYADA VİŞNE SUYU GÖRMEK

Rüyada vişne suyu görmek , yaşantınızın her zaman güzel ve mutlu gitmesine , geliriniz de artmalar yaşanmasına , uzun zamandan beri tatile çıkmadığınıza ve artık çıkmaya başlayacağınıza , kalbinizin çok temiz olmasından dolayı çevrenizdeki insanlar tarafından sevilip sayılacağınıza alamet eder.

RÜYADA VİŞNE REÇELİ GÖRMEK

Rüyada vişne reçeli gördüyseniz , iş yaşantınızda elde edeceğiniz büyük başarımlardan dolayı çok iyi yerlere geleceğinize , büyük projelere imza atacağınıza işaret ederken bazı dönemler de sıkıntılı zamanlar geçireceğinize , elde edeceğiniz başarımlarınızı başkalarının gözü olmasına ve bu yüzden dikkat etmeniz gerektiğinize rivayet edilir.

RÜYADA TATLI VİŞNE GÖRMEK

Rüyada tatlı vişne görmek , kazancınızın yüksek olmasına , ağız tadınızın ve keyfinizin hep yerinde olmasına , sağlık sorunlarınız varsa kısa zaman içerisinde şifa bulacağınıza ve huzur dolu bir yaşam süreceğinize işaret eder.

RÜYADA EKŞİ VİŞNE GÖRMEK

Rüyada ekşi vişne görmek , sıkıntılı bir dönemden geçeceğinize , ağız tadınızın ve keyfinizin kaçmasına neden olacak bazı olaylar yaşayacağınıza , hasta olmayacağınıza ve akrabalarınızla yaşayacağınız bazı tatsız olaylara delalet eder.

RÜYADA TATLI VİŞNE YEDİĞİNİ GÖRMEK

Rüyada tatlı vişne yediğinizi gördüyseniz , gerçek yaşantınızda çok önemli gelişmeler yaşamaya başlayacağınıza , harama bulaşmadan helal yoldan kazanç elde edeceğinize ve iş yaşantınızın uzun soluklu olmasına yorulur.

RÜYADA EKŞİ VİŞNE YEDİĞİNİ GÖRMEK

Rüyada ekşi vişne yemek , helal yoldan değil de daha kolay olması için harama bulaşıp o yoldan para kazanacağınıza , kötü günler geçirmeye başlayacağınıza ve kazancınız da azalmalar olacağına işaret eder.

RÜYADA VİŞNE TOPLAMAK

Rüyada vişne toplamak , iş yaşantınızda elde edeceğiniz başarımlardan dolayı çok iyi yerlere geleceğinize , bolluk ve bereket içerisinde bir yaşam süreceğinize alamet eder.

RÜYADA VİŞNE ALMAK

Rüyada vişne almak , gerçek yaşantınızda kötü olaylar yaşamaya başlayacağınıza , kafanızı çok kurcalayacak bazı olaylar yaşamaya , ailenizle yaşayacağınız bazı olaylardan dolayı aranızın bozulacağına ve bu duruma çok sıkılacağınıza rivayet edilir.

RÜYADA VİŞNE SATMAK

Rüyada vişne satmak , kısa zaman içerisinde birisi ile tanışacağınıza ve tanışacağınız bu kişi ile güzel zamanlar geçireceğinize , maddi olarak çok rahata ereceğinize delalet eder.

RÜYADA ÇÜRÜK VİŞNE GÖRMEK

Rüyada çürük vişne gördüyseniz , yakın zaman içerisinde yaşayacağınız bir olaydan dolayı huzurunuzun kaçmasına , maddi olarak büyük sorunlar yaşamaya başlayacağınıza ve ailenizle sorunlar yaşamaya işaret eder.

Adım Erman ve 23 yaşındayım. Açıktan hem üniversite okuyorum hem de boş zamanlarım da makale yazıyorum. Kitap okumayı aşırı çok severim ve arkadaşlarımla bir şeyler yapmaya bayılırım.

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir