Bilgi Tüneli

Rüyada Vişne Görmek Ne Anlama Gelir ? Kısaca Tabiri

Rüyada Vişne Görmek Ne Anlama Gelir ? Kısaca Tabiri

Rüyada vişne görmek , Rüyayı gören kişinin kısa zaman içerisin de harama bulaşmadan helal yoldan kazanç elde edeceğine , malın ve rızkında her zaman artmalar olmasına işaret eder. Rüyada görülen vişne bunların yanı sıra kolay bir şekilde helal yoldan kazanılacak kazançlara , yakın zaman içerisinde yeni bir işe gireceğinize , mutlu ve huzurlu bir şekilde yaşam süreceğinize , evliyseniz eğer o zaman evlilik yaşantınızın mutlu ve huzurlu olmasına delalet eder.

Rüyada Vişne Görmek

RÜYADA VİŞNE SUYU GÖRMEK

Rüyada vişne suyu görmek , yaşantınızın her zaman güzel ve mutlu gitmesine , geliriniz de artmalar yaşanmasına , uzun zamandan beri tatile çıkmadığınıza ve artık çıkmaya başlayacağınıza , kalbinizin çok temiz olmasından dolayı çevrenizdeki insanlar tarafından sevilip sayılacağınıza alamet eder.

RÜYADA VİŞNE REÇELİ GÖRMEK

Rüyada vişne reçeli gördüyseniz , iş yaşantınızda elde edeceğiniz büyük başarımlardan dolayı çok iyi yerlere geleceğinize , büyük projelere imza atacağınıza işaret ederken bazı dönemler de sıkıntılı zamanlar geçireceğinize , elde edeceğiniz başarımlarınızı başkalarının gözü olmasına ve bu yüzden dikkat etmeniz gerektiğinize rivayet edilir.

RÜYADA TATLI VİŞNE GÖRMEK

Rüyada tatlı vişne görmek , kazancınızın yüksek olmasına , ağız tadınızın ve keyfinizin hep yerinde olmasına , sağlık sorunlarınız varsa kısa zaman içerisinde şifa bulacağınıza ve huzur dolu bir yaşam süreceğinize işaret eder.

RÜYADA EKŞİ VİŞNE GÖRMEK

Rüyada ekşi vişne görmek , sıkıntılı bir dönemden geçeceğinize , ağız tadınızın ve keyfinizin kaçmasına neden olacak bazı olaylar yaşayacağınıza , hasta olmayacağınıza ve akrabalarınızla yaşayacağınız bazı tatsız olaylara delalet eder.

RÜYADA TATLI VİŞNE YEDİĞİNİ GÖRMEK

Rüyada tatlı vişne yediğinizi gördüyseniz , gerçek yaşantınızda çok önemli gelişmeler yaşamaya başlayacağınıza , harama bulaşmadan helal yoldan kazanç elde edeceğinize ve iş yaşantınızın uzun soluklu olmasına yorulur.

RÜYADA EKŞİ VİŞNE YEDİĞİNİ GÖRMEK

Rüyada ekşi vişne yemek , helal yoldan değil de daha kolay olması için harama bulaşıp o yoldan para kazanacağınıza , kötü günler geçirmeye başlayacağınıza ve kazancınız da azalmalar olacağına işaret eder.

RÜYADA VİŞNE TOPLAMAK

Rüyada vişne toplamak , iş yaşantınızda elde edeceğiniz başarımlardan dolayı çok iyi yerlere geleceğinize , bolluk ve bereket içerisinde bir yaşam süreceğinize alamet eder.

RÜYADA VİŞNE ALMAK

Rüyada vişne almak , gerçek yaşantınızda kötü olaylar yaşamaya başlayacağınıza , kafanızı çok kurcalayacak bazı olaylar yaşamaya , ailenizle yaşayacağınız bazı olaylardan dolayı aranızın bozulacağına ve bu duruma çok sıkılacağınıza rivayet edilir.

RÜYADA VİŞNE SATMAK

Rüyada vişne satmak , kısa zaman içerisinde birisi ile tanışacağınıza ve tanışacağınız bu kişi ile güzel zamanlar geçireceğinize , maddi olarak çok rahata ereceğinize delalet eder.

RÜYADA ÇÜRÜK VİŞNE GÖRMEK

Rüyada çürük vişne gördüyseniz , yakın zaman içerisinde yaşayacağınız bir olaydan dolayı huzurunuzun kaçmasına , maddi olarak büyük sorunlar yaşamaya başlayacağınıza ve ailenizle sorunlar yaşamaya işaret eder.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ