Bilgi Tüneli

Rüyada Nar Toplamak Ne Anlama Gelir ? Tabiri

Rüyada Nar Toplamak Ne Anlama Gelir ? Tabiri

Rüyada nar toplamak , bu rüya hayırlı ve çok güzel rüyalardan birisidir. Rüyayı gören kişinin bereketli bir döneme gireceğine , maddi olarak kazancınızda artışların olmasına , iş yaşantınızda ise istemiş olduğunuz yerlere geleceğinize delalet eder. Rüyada eğer olgunlaşmamış nar gördüyseniz o zaman uzun bir süre boyunca hasta olacağınıza , sıkıntılar içerisinde yaşam süreceğinize , birden fazla nar toplamak ise ; kısa süre içerisinde zengin birisi olacağınıza , bir tane nar toplamak , geçici olarak servet sahibi olacağınıza , kırmızı renkte nar toplamak , bekarsanız eğer o zaman zengin olan bir erkek ile evleneceğinize delalet eder. Rüyada kış mevsiminde nar toplamak , işinizde iflas etme noktasına geleceğinize ve elinizde ne varsa kaybedeceğinize , yoksul bir yaşantı süreceğinize yorulur.

Rüyada Nar Kabuğu Yemek

Rüyada nar kabuğu yemek , ayağınıza kadar gelecek olan fırsatları tepeceğinize , bu yüzden çok büyük pişmanlıklar içerisinde olacağınıza , kısmetlerinizi baltalayacağınıza ve hayatınızda üzüntüler yaşamaya başlayacağınıza işaret eder. Başka rüyacılara göre ise ; hasta olan insanların şifa bulmasına , eski günlerde neşeniz nasıl ise şimdilerde de o şekilde olmasına işaret eder.

Rüyada Ekşi Nar Yemek

Rüyada ekşi nar yediğinizi gördüyseniz , aile ortamında çok kötü olayların gerçekleşmesine , kavgaların olmasına ve bu yüzden moral bozukluğu yaşayacağınıza , maddi olarak sıkıntılı döneme gireceğinize , servetinizi yavaş yavaş kaybetme noktasına geleceğinize ve fakir yaşam sürmeye başlayacağınıza delalet eder. Yani bu rüya aslın da kişi için pek hayırlı olmuyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ