Rüyada Nar Toplamak Ne Anlama Gelir ? Tabiri
  1. Anasayfa
  2. Rüya Tabirleri

Rüyada Nar Toplamak Ne Anlama Gelir ? Tabiri

0

Rüyada nar toplamak , bu rüya hayırlı ve çok güzel rüyalardan birisidir. Rüyayı gören kişinin bereketli bir döneme gireceğine , maddi olarak kazancınızda artışların olmasına , iş yaşantınızda ise istemiş olduğunuz yerlere geleceğinize delalet eder. Rüyada eğer olgunlaşmamış nar gördüyseniz o zaman uzun bir süre boyunca hasta olacağınıza , sıkıntılar içerisinde yaşam süreceğinize , birden fazla nar toplamak ise ; kısa süre içerisinde zengin birisi olacağınıza , bir tane nar toplamak , geçici olarak servet sahibi olacağınıza , kırmızı renkte nar toplamak , bekarsanız eğer o zaman zengin olan bir erkek ile evleneceğinize delalet eder. Rüyada kış mevsiminde nar toplamak , işinizde iflas etme noktasına geleceğinize ve elinizde ne varsa kaybedeceğinize , yoksul bir yaşantı süreceğinize yorulur.

Rüyada Nar Kabuğu Yemek

Rüyada nar kabuğu yemek , ayağınıza kadar gelecek olan fırsatları tepeceğinize , bu yüzden çok büyük pişmanlıklar içerisinde olacağınıza , kısmetlerinizi baltalayacağınıza ve hayatınızda üzüntüler yaşamaya başlayacağınıza işaret eder. Başka rüyacılara göre ise ; hasta olan insanların şifa bulmasına , eski günlerde neşeniz nasıl ise şimdilerde de o şekilde olmasına işaret eder.

Rüyada Ekşi Nar Yemek

Rüyada ekşi nar yediğinizi gördüyseniz , aile ortamında çok kötü olayların gerçekleşmesine , kavgaların olmasına ve bu yüzden moral bozukluğu yaşayacağınıza , maddi olarak sıkıntılı döneme gireceğinize , servetinizi yavaş yavaş kaybetme noktasına geleceğinize ve fakir yaşam sürmeye başlayacağınıza delalet eder. Yani bu rüya aslın da kişi için pek hayırlı olmuyor.

İlginizi Çekebilir