Rüyada Mahkum Görmek Ne Anlama Gelir Tabiri
  1. Anasayfa
  2. Rüya Tabirleri

Rüyada Mahkum Görmek Ne Anlama Gelir Tabiri

0

Rüyada mahkum görmek , gerçek yaşam da bazı şansız olaylarla karşılaşacağınıza , sıkıntılar içerisinde yaşam süreceğinize , üzüntülere , kederlere , hastalıkla karşılaşmaya ve aynı zaman da büyük borçlara girmeye işaret eder. Bunların yanı sıra , bir konuda çok çaresiz kalacağınıza , elinizin ve kolunuzun bir anda bağlanacağına , yaşayacağınız kötü bir olaydan dolayı gözyaşı dökeceğinize ve canınızın çok sıkkın olmasına delalet eder.

Başka rüya yorumcularına göre ise ; hayatınızdaki tüm düzenlerin bir anda bozulmasına , günlerinizin adeta bir kabus gibi geçmesine , ilişkiniz varsa onda sarsılmaların olmasına , sıkıntılarla ve dertlerle boğuşacağınıza , üzüntüler yaşamaya yorulur. Yani bu rüya kişi için pek hayra yorumlanmaz.

Rüyada Mahkûm Olduğunu Görmek

Rüyada mahkum olduğunu görmek , gerçek yaşam da bazı belalarla ve kötü şeylerle karşılaşacağınıza , kaza geçirmenize , kötü olan insanlarla bir araya geleceğinize ve talihsiz bir olay yaşamaya alamet eder.

Rüyada Mahkûm Ziyaret Etmek

Rüyada mahkum ziyaret ettiğinizi gördüyseniz , çok sevmiş olduğunuz bir arkadaşınızın çekeceği acıya sizde tanık olacağınıza , onun acısını onla beraber paylaşacağınıza ve bu sayede azda olsa acısını hafifleteceğinize , elinizden gelen tüm yardımı arkadaşınız için yapacağınıza işaret eder.

Rüyada Hapishane Görmek

Rüyada hapishane görmek , gerçek yaşam da işlemiş olduğunuz günahlardan dolayı tövbe edeceğinize , yapmış olduğunuz yanlışlardan dolayı bir ders çıkaracağınıza , daha öncelerden düşmüş olduğunuz yanlışlara düşmeyeceğinize , bundan sonra atacağınız adımlara dikkat edeceğinize delalet eder.

Rüyada Hapishaneye Girdiğini Görmek

Rüyada hapishaneye girmek , hayatınızda hiç olmadığınız kadar şanslı olacağınıza , Allah’a her defasında şükredeceğinize , arkadaşlarınızla beraber bol muhabbetler edeceğinize ve huzura kavuşacağınıza yorulur.