Rüyada Vazo Görmek Ne Anlama Gelir ? Tabiri
  1. Anasayfa
  2. Rüya Tabirleri

Rüyada Vazo Görmek Ne Anlama Gelir ? Tabiri

0

Rüyada vazo görmek , bu rüya genel olarak kısmet gibi anlamlara gelmektedir. Yani evliyseniz eğer o zaman ailenize yeni birisinin katılmasına , bekarsanız o evden gelin veya damat çıkmasına , kurulacak olan yeni sıcak yuvalara , ev ve evlilik gibi hayatlara delalet eder. Bunların yanı sıra çocuğunuz varsa onun hayır bulmasına , bazı durumlarda ise ev hanımına yorulur.

Rüyada Vazo İçinde Çiçek Görmek

Rüyada vazo içerisinde çiçek görmek , gerçek yaşam da çalıştığınız iş yerinde belli bir zamandan sonra yetkili kişi olarak çalışacağınıza , uzmanlık kurslarına gideceğinize ve sizin için etkili olacak organizasyonlara katılacağınıza işaret eder.

Rüyada Vazo Kırılması

Rüyada vazo kırılması , gerçek hayatta baya bir istemiş olduğunuz bunun için gece gündüz demeden sürekli olarak çalıştığınız projenizi hayata geçireceğinize veya sizin için her yerde geçecek bir belge alacağınıza da alamet eder.

Rüyada Vazo Satın Almak

Rüyada vazo satın aldığınızı gördüyseniz , yakın zaman içerisinde hem uğursuzluğa hem de haksızlığa uğrayacağınıza , malınızdan ve paranızdan olacağınıza , maddi anlamda çok büyük kayıplar vereceğinize , uzun bir süre boyunca geçim sıkıntısı içerisinde olacağınıza , düşmanlarınızın size oyunlar oynamasına ve zararlar vermek isteyeceklerine yorulur.

Rüyada Cam Vazo Görmek

Rüyada cam vazo görmek , hem iş yerindeki işlerinizin hem de gerçek yaşamdaki hayatınızın daha kolay olacağına , bundan sonra sıkıntılar çekmeden yaşayacağınıza , her şeyin yolunda gitmesine , hayatınızı artık düzene sokacağınıza ve sorunlarınız varsa bunları kısa yoldan halledeceğinize işaret eder.

Rüyada Vazoya Çiçek Koymak

Rüyada vazoya çiçek koymak , çevrenizde bulunan dostlarınızın size bazı konularda bilgiler vereceklerine , onlardan alacağınız bu güzel tüyolar sayesinde iyi işler yapacağınıza , yardım edeceğiniz insanlardan ise hayır duaları alacağınıza ve her zaman bir bilgiyi en çok sevmiş olduğunuz insanlarla paylaşacağınıza ve bu insanların da size hayır duaları etmesine delalet eder.

İlginizi Çekebilir