En İyi Sivilce Kremleri Ve Markaları Hangileridir ?
  1. Anasayfa
  2. Sağlık

En İyi Sivilce Kremleri Ve Markaları Hangileridir ?

0

Sivilcelerin Oluşum Sebebi Nedir?

Sivilce , biliyorsunuz ki ergenlik dönemin de hem erkekle de hem de kızlar da meydana gelen problemlerden birisidir ve bunun asıl sebebi hormonal değişiklikler olmaktadır. Ergenlik döneminin son aşamalarında , orta yaş dönemine geçişe kadar ciltte sivilce ve aknelerin en aza indiğini söyleyebiliriz. Fakat hala bu aşamalar da devam ediyorsa o zaman ilerleyen yaşlarda deri rahatsızlığı meydana çıkabilir.

En İyi Sivilce Kremleri Ve Markaları Hangileridir

Günümüzde ise her cilt tipine uygun olan sivilceler için kremler bulunmaktadır. Tabi biz bunları sizlere önereceğiz fakat ne olursa olsun doktorunuza başvurmadan kullanmayınız. İşte en iyi sivilce kremleri şöyle ;

IMEX KREM: Bu krem arkadaşlar sivilceye çok iyi gelmektedir ve fondöten gibi kullanıldığından dolayı sivilceleri hemen kapatır. Aynı zaman da antibiyotik özelliği de bulunmaktadır. Cilde bakterilerin yayılmasını önler ve 3 hafta gibi kullanımın sonunda faydasını görürsünüz.

NADİXA KREM: Hem derin hem de inatçı olan sivilceler için birebirdir. Kıpkırmızı renkte olan bir türlü geçmeyen o sivilceleri de hemen geçirir. Fakat düzenli olarak kullanırsanız.

AZALDERM KREM: Bu krem genel olarak yüzünüzde sivilcelerin oluşmasını engeller. Fakat kullandığınız zaman güneşin direkt temasından kaçınmalısınız. Hamile olanlar da kullanabilir.

BİONEM YÜZ KREMİ: İçerisin de herhangi bir şekilde kimyasal içerik olmadığından her ciltte rahatlıkla uygulanabilir. Yüzün nem oranını ayarlar ve aynı zaman da çiçek özlüdür.

ISOTRXİN KREM: İltihaplı olan sivilceleri geçirir ve yararlar üzerin de ise etkisi gerçekten çok büyüktür. Cildi soyup o şekilde tedavi ettiğinden dolayı kullandığınız zaman güneşle temas etmeyiniz. Hamileler de kullanabilir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ;

Merhaba benim adım derya. Yaşım 19 ve üniversite 1 okumaktayım. Makale yazmayı çok sevdiğimden dolayı bilgituneli.com sitesine makale yazmaktayım. Arkadaşlarımla beraber sinemaya gitmeyi çok seviyorum ve en korktuğum hayvan köpektir.

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir