Şans Talih Ve Kısmet Duası Okunuşu
  1. Anasayfa
  2. Dini Konular

Şans Talih Ve Kısmet Duası Okunuşu

0

Hem şans talih hem de kısmet duası için netten araştırma yapıyorsanız o zaman arkadaşlar şuanda doğru yerdesiniz demektir. Çünkü şans talih ve kısmet duası için Sümes sebile yeserrahu duasını her an okuyabilirsiniz. Nazar veya şans konusunda ise çekmiş olduğunuz sorunlar varsa bu konuda da Yüce Allah’tan yardım isteyebilirsiniz. Bunların yanı sıra Kur’an-ı Kerim (14-34) ayetini ve Kur’an-ı Kerim (26-69) ayetini okuyabilirsiniz.

Şans Talih Ve Kısmet Duası Okunuşu

Şans Duası Haftanın Günlerine Göre

Haftanın her gününe özel olarak şans duası için birçok duayı okumanız mümkündür. Bu yüzden sürekli olarak dualar ederek Allah nezdinde dualarınızı bu şekilde kabul olması için çalışabilirsiniz. Özellikle bu dualar namazlardan sonra okunursa daha iyi olur. Allah , her zaman şüphesiz duaları işiten ve kabul edendir. Bizler sadece ibadetlerimizi yerine getirerek dua ederek Allah’a bu şekilde daha çok yaklaşırız.

İyi Şans Duası

şans duası

Nazardan korunmak ve bu konuda sorun yaşamamak için nazar duasını okuyabilirsiniz. Bunların yanı sıra iyi şans duası olarak da dualar ederek hayatınız da daha iyi şeylerle karşılaşabilir ve daha iyi gidişatlara sahip olabilirsiniz. Aşağıda şans duasının hem okunuşunu hem de manasının ne anlama geldiğini söyleyen resim paylaştık. Şans duası okuyacaksanız aşağıdaki yerden okuyabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ;