7 Kere Tevbe Suresinin Son İki Ayetini Okumak ve Mucizeleri
  1. Anasayfa
  2. Dini Konular

7 Kere Tevbe Suresinin Son İki Ayetini Okumak ve Mucizeleri

0

Kim günlük yaşantısın da Tevbe Suresini okursa o kişi çok rahatlıyor ve bu yüzden aklınıza her geldiğin de Tevbe Suresinin son iki ayetini okuyabilirsiniz. Hatta 7 kere Tevbe suresinin son iki ayeti okunursa ölümün önünü keseceği söyleniyor. Yani siz diyelim bir yolda ilerliyorsunuz ve bu tevbe suresinin son iki ayetini 7 kere okuyarak giderseniz o zaman ölüm sizin yolunuzu kesecektir.

7 Kere Tevbe Suresinin Son İki Ayetini Okumak ve Mucizeleri

Bu yüzden 7 kere tevbe suresinin son iki ayetini okumak çok önemlidir. Bu sureyi ne zaman okursanız tüm kötülüklerden uzaklaşırsınız , hiçbir şeyden korkmaz ve Allah ile yan yana olursunuz. Aynı zaman da iyiliğe yaklaşırsınız.

İçindekiler

Tevbe Suresi Son Ayet

Tevbe Suresinin son ayetini okuduğunuz zaman Allah’a güveniyorsunuz ve ondan başkasına ihtiyacınızın olmadığını anlıyorsunuz. Allah birdir ve onun gücü her şeye yeter , her derdinize deva olur. Bu dertlere deva olduğu için de başınıza bir dert gelse hiçbir şekilde zorlanmayacaksınız. Unutmayın tevbe suresinin son iki ayetini 7 defa okursanız her zaman huzura erdiğinizi göreceksiniz.

Tevbe Suresinin Son İki Ayetini Dinle

Aşağıya sizler için tevbe suresinin son iki ayetini paylaştık. Bu duanın seslendirilmesi bulunmaktadır ve buradan dinleyebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ;

İlginizi Çekebilir