Rüyada Fare Isırması Ne Anlama Gelir ? Tabiri Nedir
  1. Anasayfa
  2. Rüya Tabirleri

Rüyada Fare Isırması Ne Anlama Gelir ? Tabiri Nedir

0

Rüyada fare ısırması , hem eğitim hem de iş hayatınızda çok iyi yerlere gelemeyeceğinize , büyük işler yapacağınız zaman bu size zarar olarak dönmesine , karşınıza çıkacak olan fırsatları değerlendiremeyeceğinize ve özellikle iş yaşantınızda büyük zararlar edeceğinize , kısa süreliğine zor dönemden geçeceğinize , elinizde ve avucunuzda olan mallarınızı satmak zorunda kalacağınıza , zarar ettiğiniz için çevrenizde bulunan insanların da bu konuda size borç para vermeyeceklerine ve bu yüzden canınızın hiç olmadığı kadar sıkkın olacağına yorulur.

Rüyada Fare Isırdığını Görmek

Rüyada fare ısırdığını gördüyseniz , hem maddi hem de manevi olarak çok iyi konumda olacağınıza , iş hayatınızda mevki olarak iyi yerlere geleceğinize , kazanç bakımından ise eskisine göre daha fazla kazanç elde edeceğinize işaret eder. Fakat olumsuz olarak bakarsak bu rüyaya o zaman maddi olarak sıkıntılar içerisinde yer alacağınıza , doğru kararlar veremediğiniz zamanlar da büyük zarara uğrayacağınıza , büyük pişmanlıklar içerisinde olacağınıza delalet eder.

Rüyada Beyaz Fare Isırması

Rüyada beyaz fare ısırması , hem eğitim hem de iş yaşantınıza sizin için güzel kapıların açılacağına , Büyük kazançlar elde edip çok iyi konumda olacağınıza , mevki olarak yüksek yerlerde olacağınıza , güzel işlere girip rahat ve huzurlu yaşam süreceğinize , karşınıza her zaman en iyi fırsatların çıkmasına ve bu fırsatları ise güzel bir şekilde değerlendireceğinize eğer ki değerlendiremezseniz zarar göreceğinize alamet eder.

Rüyada Parmağı Fare Isırması

Rüyada parmağınızı fare ısırıyorsa ; ayağınıza kadar gelecek olan fırsatları iş hayatınız da kaçıracağınıza , büyük sıkıntılar içerisinde olacağınıza , zorluk çekeceğinize , aile bireyleri ile bazı konularda tartışmalar yaşayacağınıza ve kısa süreliğine kırgınlıkların olmasına yorulur.

Rüyada Siyah Fare Isırması

Rüyada siyah renkte fare ısırması ; iş yaşantınız da kaçırmış olduğunuz fırsatlar yüzünden baya zor zamanlar geçireceğinize , maddi olarak kazancınızda düşmeler olacağına ve bir daha geri dönüşü olmayan zararlar yaşayacağınıza işaret eder.

Adın dilay ve 25 yaşındayım. Küçük yaşımdan beri bilgisayara ilgim çok olduğundan dolayı site işleriyle uğraşmayı seviyorum. Makale yazmada da uzman olduğumdan dolayı boş zamanlarımı bu şekilde değerlendiriyorum.

Yazarın Profili