Rüyada Yeşillik Görmek Ne Anlama Gelir ? Tabiri Nedir
  1. Anasayfa
  2. Rüya Tabirleri

Rüyada Yeşillik Görmek Ne Anlama Gelir ? Tabiri Nedir

0

Rüyada yeşillik görmek genel olarak bu rüya rüyayı gören kişini çok huzurlu olacağına işaret eder. Her zaman kavgadan uzak olacağınıza , hem sakin hem de gürültüsüz bir yaşam süreceğinize ve geleceğinizin eskisine göre daha güzel olmasına delalet eder. Bunların yanı sıra güzel günler geçireceğinize , koymuş olduğunuz hedeflerinize kısa süre içerisinde ulaşacağınıza , başarılı bir döneme adım atacağınıza , hız kesmeden her alanda başarılı olacağınıza , parlak döneme gireceğinize ve iş yaşantınızda elde edeceğiniz güzel gelişmelere alamet eder.

Bazı rüyacılara göre ise ; rüya sahibinin çok iyi bir kısmetli olmasına yorarlar. Yani kapalı olan bir kısmetinizin varsa bunun aniden açılmasına , hayatınızdaki aşkı en sonunda bulacağınıza ve onunla evlilik yolunda ilerlemenize , aile içerisindeki huzurun artmasına , sevgiliniz varsa bile onunla mutlu olacağınıza ve huzur dolu bir yaşantınızın olmasına alamet eder.

Rüyada Yeşillik Görmek Ne Demek

Rüyada görülen yeşillik rüyayı gören kişinin gerçekte çok şanslı olmasına , atacağınız her adımda size gelecek büyük şanslara , para anlamında ise çok şanslı olacağınıza , hiç beklemediğiniz bir anda bereketli döneme adım atacağınıza ve sevmiş olduğunuz insanlardan göreceğiniz yardımlar sayesinde iyi yerlere geleceğinize işaret eder.

Hamileyken Rüyada Yeşillik Görmek

Hamile olan birisi rüyasında yeşillik görürse o zaman bebeğinin de çok sağlıklı olacağına , hamilelik döneminin ise çok kolay geçeceğine , doğacak olan çocuğunda ileri de çok şanslı olacağına ve başarılı olmasına delalet eder.

Rüyada Yeşil Sebzeler Görmek

Rüyada yeşil sebzeler görmek , bu rüya genel olarak hem bolluk hem de bereket içerisinde olacağınıza , yatırım yaptıysanız bunun güzel olmasına , istemeden kırmış olduğunuz insanlardan özür dileyeceğinize ve bunun sonucunda güzel gelişmeler yaşayacağınıza yorulur.

Rüyada Yeşillik Alan Görmek

Rüyada yeşillik alanı gördüyseniz , çok mutlu olacağınız gelişmelerle karşılaşacağınıza , maddi olarak kazancınızın artmasına , bereketli döneme girmeye ve çocuğunuz varsa onun başarılı olmasına alamet eder. Aynı zaman da hem sağlıklı hem de huzurlu olarak bir yaşam sürdüreceğinize , mevki olarak yükseleceğinize delalet eder.

İlginizi Çekebilir