Rüyada Yabancı Ülkede Bulunmak Ne Anlama Gelir ?
  1. Anasayfa
  2. Rüya Tabirleri

Rüyada Yabancı Ülkede Bulunmak Ne Anlama Gelir ?

0

Rüyada yabancı ülkede bulunmak , yaşamış olduğunuz ve içerisinde bulunmuş olduğunuz durumların yavaş yavaş değişeceğine , yakın zaman içerisinde alacağınız güzel haberden sonra hayatınızın tekrardan çok değişeceğine , kurmuş olduğunuz hayallerinizi gerçekleştireceğinize , hayatınızda çok güzel sürprizlerle karşılaşacağınıza ve böyle olunca neşe içerisinde olacağınıza delalet eder. Bunların yanı sıra , hem temiz hem de güzel bir ülkede bulunacağınıza , işlerinizin her geçen gün daha da iyi olacağına yorulur. Eğer pis ve kargaşa olan ülkede bulunuyorsanız o zaman ; sizin işlerinize burnunu sokan insanları hayatınızdan çıkartacağınıza , size karşı edecekleri laflardan dolayı üzüntüler yaşayacağınıza ve geçici olarak başka bir ülkeye gitmek isteyeceğinize alamet eder.

Rüyada Yabancı Ülkeye Gitmek

Rüyada yabancı bir ülkeye gittiğinizi gördüyseniz , kısa zaman içerisinde alacağınız güzel haberden sonra çok sevinçli ve mutlu olacağınıza , herkesi ilgilendirecek kararlar alacağınıza , ailenizle oturup güzel kararlar alacağınıza ve ona göre hareket edeceğinize , kısa zaman içerisinde zengin olmaya başlayacağınıza , yapmış olduğunuz işlerden sonra çok iyi yerlere geleceğinize , farklı meclislere adım atacağınıza ve yeni arkadaşlıklar kuracağınıza rivayet edilir.

Rüyada Yabancı İnsanlarla Tanışmak

Rüyada yabancı insanlarla tanıştığınızı gördüyseniz , yeni iş kapılarının size doğru açılmasına , hayırlı işler karşınıza çıkacak ve bunları en iyi şekilde değerlendireceğinize , yeni arkadaşlıklar kuracağınıza ve bu insanlarla ortaklıklar kurup işinizi daha da çok büyüteceğinize , eğlenceli vakitler geçirmeye başlayacağınıza ve gerçek yaşamdaki düşmanlarınıza karşı çok dikkatli olmanız gerektiğine delalet eder.

Adım Erman ve 23 yaşındayım. Açıktan hem üniversite okuyorum hem de boş zamanlarım da makale yazıyorum. Kitap okumayı aşırı çok severim ve arkadaşlarımla bir şeyler yapmaya bayılırım.

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir