Bilgi Tüneli

Yemeni Ve Yazma Kenarları Modelleri

Yemeni Ve Yazma Kenarları Modelleri

Günümüzde bakıldığında ise artık sadece türbanlı bayanların tercihinde çıkıp bayanların aksesuarı haline gelmiştir. Yani yazma ve yemen kullanmak için kapalı olmanıza gerek yok. Bayanlar dantelli oyalı yemenler yazmaları ister saçlarını kapatmada ister bandana olarak kullanmaktadır. Bunun yani sıra boyunlarına takarak sal seklinde kullanmaya başlamışlardır. Tabi ki buda şıklığı el emekleriyle ortaya koymuştur.

El emeği göz nuru olan yemenlerin oyalarını sizler için en sade sik modelleri paylaştık.Kıyafetlerinize uygun oyaları yemenlerinize yapabilir tarzınızı ve şıklığınızı yansıtabilirsiniz.

Çeyizlik İçin Yazma Ve Yemeni Modelleri

Yazma oyalarında yapmanız gereken yazmanızın etrafına mutlaka trabzan yapmalısınız. Yapmış olduğunuz trabzanin üzerine de sayfamızdan beğendiğiniz örnekleri devam edebilirsiniz. Mutlaka yazmanızda bulunan renkleri oyalarınıza da yansıtmalısınız böylece en güzel yazmalar ortaya çıkacaktır. Yazmanızda renkleri nasıl seçerseniz yapacağınız motiflerde bir o kadar renkli olacaktır. Yazmanızı alin ve istediğiniz şıklıkla islemeye başlayın.

Örgü işini eğer az da olsa biliyorsanız zaten burada bulunan modellerden birisini seçip ister genç kızınız varsa onun çeyizine isterseniz de evinize yapın karar sizlerin tabi. Şahsen biz hepsini aşırı derece de çok beğendik. Bu sezon zaten bu paylaşmış olduğumuz yemeniler ve yazma kenarları çok popüler.

Sizler de kendinize en uygun modeli seçerek hemen iş başına koyulun. Bu kış bence çok güzel ve eğlenceli geçeceğe benziyor. Kışın hem evde sıkılmazsınız hem de ev işleri bittiği zaman elinize alarak tığ işini başlarsınız burada bulunan modelleri yapmaya.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ