Yemeni Ve Yazma Kenarları Modelleri
  1. Anasayfa
  2. Kadınca

Yemeni Ve Yazma Kenarları Modelleri

0

Günümüzde bakıldığında ise artık sadece türbanlı bayanların tercihinde çıkıp bayanların aksesuarı haline gelmiştir. Yani yazma ve yemen kullanmak için kapalı olmanıza gerek yok. Bayanlar dantelli oyalı yemenler yazmaları ister saçlarını kapatmada ister bandana olarak kullanmaktadır. Bunun yani sıra boyunlarına takarak sal seklinde kullanmaya başlamışlardır. Tabi ki buda şıklığı el emekleriyle ortaya koymuştur.

El emeği göz nuru olan yemenlerin oyalarını sizler için en sade sik modelleri paylaştık.Kıyafetlerinize uygun oyaları yemenlerinize yapabilir tarzınızı ve şıklığınızı yansıtabilirsiniz.

Çeyizlik İçin Yazma Ve Yemeni Modelleri

Yazma oyalarında yapmanız gereken yazmanızın etrafına mutlaka trabzan yapmalısınız. Yapmış olduğunuz trabzanin üzerine de sayfamızdan beğendiğiniz örnekleri devam edebilirsiniz. Mutlaka yazmanızda bulunan renkleri oyalarınıza da yansıtmalısınız böylece en güzel yazmalar ortaya çıkacaktır. Yazmanızda renkleri nasıl seçerseniz yapacağınız motiflerde bir o kadar renkli olacaktır. Yazmanızı alin ve istediğiniz şıklıkla islemeye başlayın.

Örgü işini eğer az da olsa biliyorsanız zaten burada bulunan modellerden birisini seçip ister genç kızınız varsa onun çeyizine isterseniz de evinize yapın karar sizlerin tabi. Şahsen biz hepsini aşırı derece de çok beğendik. Bu sezon zaten bu paylaşmış olduğumuz yemeniler ve yazma kenarları çok popüler.

Sizler de kendinize en uygun modeli seçerek hemen iş başına koyulun. Bu kış bence çok güzel ve eğlenceli geçeceğe benziyor. Kışın hem evde sıkılmazsınız hem de ev işleri bittiği zaman elinize alarak tığ işini başlarsınız burada bulunan modelleri yapmaya.

Merhaba benim adım derya. Yaşım 19 ve üniversite 1 okumaktayım. Makale yazmayı çok sevdiğimden dolayı bilgituneli.com sitesine makale yazmaktayım. Arkadaşlarımla beraber sinemaya gitmeyi çok seviyorum ve en korktuğum hayvan köpektir.

Yazarın Profili