Rüyada Dudaktan Öpüşmek Ne Anlama Gelir ? Kısaca
  1. Anasayfa
  2. Rüya Tabirleri

Rüyada Dudaktan Öpüşmek Ne Anlama Gelir ? Kısaca

0

Rüyada dudaktan öpüşmek genel olarak hayırlı bir rüya olarak değerlendirilir ve kişi eğer bekarsa yakın zaman içerisinde evleneceğine işaret eder. Bunun yanı sıra evlenecek kişinin çok mutlu olacağına , alacağı bazı haberlerden dolayı sevinçli olmasına yorulur. Uzun bir süreden beri hiç aşık olmuyorsanız o zaman karşınıza birisi çıkacak ve ona bir anda aşık olacağınıza işaret eder. Küs olan sevgililer için ise tekrardan aralarını düzeltip barışacaklarına tabir edilir.

Bazı rüya yorumcularına göre ise ; bu rüya hem zina hem de şehvet gibi şeylere de yorulur. Eğer rüyanızda zevkle öpüşüyorsanız o zaman dünya mallarına kendinizi kaptırıp gittiğinize , bu yüzden herşeyinizi kaybedeceğinize , zina yapacağınıza ve bu yüzden büyük günahlara gireceğinize delalet eder. Rüya sahibi eğer evliyse o zaman nikahını tazeliyeceğine , bekarsa da evlilik yolunda bir adım atacağına işaret eder.

Bu rüyaya olumlu yönden bakarsak o zaman ; çoğu konuda başarılar elde edeceğinize , koymuş olduğunuz hedeflerinize kısa süre içerisinde kavuşacağınıza , büyük kazançlar elde edeceğinize ve zengin olup herkes tarafından kıskanılan birisi olacağınıza delalet eder. Aynı zaman da bekarlar için sürpriz evliliklerin yaşanmasına , evliyseniz de eşinizle bağlarınızın tekrardan çok kuvvetli olacağına , zenginseniz doğru kararlar vererek iyi yerlere geleceğinize ve fakirseniz de bolluk içerisinde yaşam süreceğinize yorulur.

Rüyaya olumsuz yönden bakarsak ; İş yüzünden çok büyük borçlara gireceğinize , riskli işler peşinden koşarak başınızı bir belanın içerisine sokacağınıza , aile büyüklerinden birisinin hasta olacağına ve onunla ilgilenmek zorunda kalacağınıza işret eder. Bunun haricinde kazançlarınızın çoğunu kaybedeceğinize , zenginseniz fakir olacağınıza ve bu yüzden harcamalarınıza dikkat etmeniz gerektiğine işaret eder.

Rüyada Birinin Seni Dudaktan Öptüğünü Görmek

Rüyada birisi sizin dudağınızdan öpüyorsa o zaman bu rüya mutluluk gibi anlamlara gelmektedir. Hem kendinize hem de hayatınızda birisi varsa ona vereceğiniz değer ile hayatınızın çok güzel olacağına , birisi sizi ansızın öpüyorsa , hiç beklenmedik bir yerden gelecek olan haberden dolayı mutlu olacağınıza işaret eder.

Rüyada sevgiliniz tarafından öpülürseniz , aşkınızın daha da çok alevleneceğine , bağlılık kuvvetinizin çok fazla olacağına , evliyseniz eğer hayatınızın huzurlu olacağına ve mutlu günler geçireceğinize delalet eder.

İçindekiler

Rüyada Birini Dudaktan Öpmek

Bu rüya genel olarak sevgi ve aşk özlemi gibi anlamlara gelir. Sevgilinize karşı çok özlem duyduğunuza ve sevgilinizden ayrıldıysanız eğer tekrardan bir araya geleceğinize delalet eder. Yani bu rüya genel olarak uzun süren sevgi anlamına gelir. Bazı rüyacılara göre ise ; evlilik müjdesi alacağınıza ve bu duruma çok sevineceğinize yorarlar.

Rüyada Öpülmek

Hiç beklemediğiniz bir anda alacağınız iyi haberden dolayı sevinçli olacağınıza , yüksek bir maaş alacağınıza ve iş hayatınızda mevki olarak yükseleceğinize delalet eder. Aynı zaman da hasta olanların şifa bulacağına ve dertlilerin ise deva bulmasına yorulur.

İlginizi Çekebilir