Rüyada Lanetlenmek Ne Anlama Gelir ? Tabiri Nedir
  1. Anasayfa
  2. Rüya Tabirleri

Rüyada Lanetlenmek Ne Anlama Gelir ? Tabiri Nedir

0

Rüyada lanetlenmek , kısa zaman içerisinde bir yerden zarar göreceğinize , her alanda başarısız olup bu yüzden mutsuz bir yaşam süreceğinize , hastalık geçireceğinize , çevrenizde bulunan kötü insanlardan kötülük göreceğinize , başınızın hem kazadan hem de beladan kurtulmayacağına , işlerinizin bozulmasına , rızkınızın kesilmesine , yapmış olduğunuz planlar varsa onların bozulmasına ve güzel günler geçirememeye alamet eder. Yani bu rüya aslında kişi için çok hayırlı değildir genel olarak olumsuz olarak tabir edilir.

Rüyada Lanetlendiğini Görmek

Rüyada lanetlendiğinizi gördüyseniz , hayırlı ve güzel rüyalardan biri değildir. Hem zorluk hem de çile çekeceğinize , geçiminizin zorlaşmasına , borçlarınız varsa onların daha da çok artmasına , her şeyin bir anda üst üste gelmesine işaret eder.

Rüyada Lanetli Ev Görmek

Rüyada lanetli ev görmek , aile hayatınızdaki insanların nazara gelmesine , ev içerisinde hem huzurun hem de saygının bir anda bozulmasına ve tartışmaların başlamasına , ortaya çıkacak olan bu tartışmalardan dolayı kavgaların ve çatışmaların olmasına yorulur.

Rüyada Lanetli Bebek Görmek

Rüyada lanetli bebek görmek , her zaman heves etmiş olduğunuz ve hayalini kurduğunuz şeylerin hep yarıda kalacağına , umutlarınızın artık tükenme noktasına gelmesine , iyi niyetli birisi olduğunuzdan dolayı bunun kurbanı olacağınıza , herkesi kendi gibi zannettiğiniz için kötü olan siz olmanıza ve bu durumdan ötürü pişmanlık duyacağınıza delalet eder.

Rüyada Lanetli Altın Görmek

Rüyada lanetli altın görmek , size hiçbir şekilde hayır getirmeyecek bir variyete sahip olacağınıza , ağız tadınızın hiçbir şekilde yerin de olmayacağına , keyfinizin bozulmasına yorulur.

Rüyada Birini Lanetlemek

Rüyada birisini lanetlediğinizi gördüyseniz , Size gerçek yaşam da kötülük yapmış olan birisini Allah’a havale edeceğinize , size karşı yapılan bu haksızlığın bedelini ona ödetmek isteyeceğinize işaret eder.

İlginizi Çekebilir