Rüyada Fare Görmek Kısaca Ne Anlama Gelir ? Tabiri
  1. Anasayfa
  2. Rüya Tabirleri

Rüyada Fare Görmek Kısaca Ne Anlama Gelir ? Tabiri

0

Rüyada fare görmek , bu rüya genel olarak iyiye ve hayra yorumlanmayan rüyalardan birisidir. Rüyayı gören kişi gerçek yaşam da maddi ve manevi olarak zararlarla karşılaşacağına , büyük kayıpların yaşanmasına , iş yaşantınız da bazı konularda yaşayacağınız hayal kırıklıklarına , başarısız durum da olacağınıza , ortadan hiçbir şey yokken sağlıklı iken bir anda hastalanacağınıza ve yatağa düşme noktasına kadar geleceğinize işaret eder. Rüyada hane içerisinde fare dolaşıyorsa o zaman maddi olarak kayıplar yaşayacağınıza , hem kötü huylu hem de haset olan bir kadının varlığına yorulur.

Rüyada evinizde fare gezdiğinizi gördüyseniz , o evin içerisinde hem bolluğun hem de bereketin hiçbir zaman bitmeyeceğine fareyi bulunmuş olduğu yerden çıkarken görmek , hem rızkınızın hem de bereketinizin azalacağına delalet eder. Gündüz vakti görülen fare ise ; rüyayı gören kişinin uzun ömürlü olacağına yorulur.

Rüyada fare ev içerisinde bir yerleri kemiriyorsa ; sizin evinize yakın zaman içerisinde girecek olan hırsıza alamet eder.

Rüyada Fare Öldürmek

Rüyada fare öldürmek , gerçek yaşamda size karşı düşmanlık besleyen art niyetli ve kötü emelleri olan kişiye , bu kişiyi ise alt edeceğinize ve ona karşı alacağınıza zaferlere rivayet edilir. Bunun haricinde , sizin hakkınızda düşmanınızın küçük hesaplar yapıp o şekilde zarar vermek isteyeceğine işaret eder. Rüyada fareye ok attığınızı gördüyseniz , sizin için kötü olan bir kadının arkanızdan konuşmalar yapacağına , sizin hakkınızda kötü düşüncelerinin olmasına alamet eder.

Rüyada Fare Yakalamak

Rüyada fare yakalamak , Rüya sahibi çevresinde olan bir kadını oyuna getirip daha sonra ondan faydalanacağına , sizin arkanızdan işler çevirecek olan insanları mağlup edeceğinize , size karşı gelecek olan zararları engelleyeceğinize ve her konuda uyanık olacağınıza işaret eder. Aynı zaman da hayatınızda bulunan yararsız insanları hayatınızdan çıkaracağınıza , boş işler yapmayı artık bırakacağınıza ve doğru yolda ilerleyeceğinize delalet eder.

Rüyada Kuyruğu Kopmuş Fare Görmek

Rüyada kuyruğu kopmuş fare gördüyseniz , gerçek yaşam da ahlaksız olan bir kadının olduğunu ifade eder. Özellikle fare bir düşman olarak yorumlanır. Sizin çevrenizde kötü niyetli ve küçük planlar yapıp size karşı zarar vermek isteyen bir kadının olduğuna işaret eder. Fakat şunu da söylemek isteriz burada farenin rengi çok önemlidir. Eğer kendi renginden değişikse baya o zaman bu kadın değil erkek olarak yorumlanır.

Rüyada Ölü Fare Görmek

Rüyada ölü fare gördüyseniz , hem dişli hem de baya güçlü olan bir düşmanınızın olmasına , sizin herhangi bir şekilde açığınızı arayıp o yerden saldırıya geçmesine , eline geçecek olan bir fırsatı sizin üzerinizde hemen değerlendireceğine ve bu yüzden dikkatli olmanız gerektiğine rivayet edilir.

Rüyada Siyah ve Beyaz Fare Görmek

Rüyada hem siyah hem de beyaz fare görmek , rüyayı gören kişinin uzun ömürlü olmasına , evinize hiçbir zaman hayırlı kadınların girmemesine işaret eder. Eğer fareyi yatakta görürseniz o zaman yapacağınız her işe sürekli olarak karışan kötü niyetli kadına yorulur.

Rüyada Fare İle Konuştuğunu Görmek

Rüyada fare ile konuşmak , haram lokma yiyen , sürekli olarak doğru yoldan çıkan birisi ile arkadaş olacağınıza ve onunla beraber zaman geçirmeye başlayacağınıza , bu arkadaşınızdan size gelecek olan bazı zararlara , doğru yoldan çıkmaya başlayacağınıza ve hayatınızda hiçbir zaman başarıya ulaşamayıp aynı zaman da anne ve babanızı sürekli olarak üzeceğinize alamet eder.

Rüyada Farenin Bir Şey Yediğini Görmek

Rüyada farenin bir şeyler yediğini gördüyseniz , hem durgun hem de sakin bir dönemden geçeceğinize , yakın zaman içerisinde malınızdan ve paranızdan bir miktar çıkmasına , fakir bir yaşam sürmeye başlayacağınıza , ummuş olduğunuz kazançları elde edemeyeceğinize , helal olmayan kazançlar elde edeceğinize , işi bırakıp çalışmayıp anne ve babanızdan geçineceğinize işaret eder.

Adım Erman ve 23 yaşındayım. Açıktan hem üniversite okuyorum hem de boş zamanlarım da makale yazıyorum. Kitap okumayı aşırı çok severim ve arkadaşlarımla bir şeyler yapmaya bayılırım.

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir