Rüyada Cam Kırıkları Görmek Ne Anlama Gelir ? Kısaca Tabiri
  1. Anasayfa
  2. Rüya Tabirleri

Rüyada Cam Kırıkları Görmek Ne Anlama Gelir ? Kısaca Tabiri

0

Rüyada Cam Kırıkları Görmek Ne Anlama Gelir ?

Rüyaca cam kırıkları görmek , hem hafif hem de kolay bir şekilde atlatabileceğiniz sorunlarla karşılaşacağınıza ve bu sorunları çözüp rahatlayacağınıza ve herhangi bir şekilde başınızın ağrımayacağına işaret eder. Ama eğer kırılan camlar size zarar veriyorsa o zaman iyiye ve hayra yorumlanmaz bu rüya. Yakın zaman içerisinde canınızı çok sıkacak ve üzüleceğiniz bazı olaylarla karşılaşacağınıza delalet eder.

Rüyada Cam Kırıkları Görmek

Rüyada Cam Kırıkları Üzerinde Yürümek

Rüyada cam kırıkları üzerinde yürümek , sizin için çok riskli olacak işlere gireceğinize , her şeyi göze alacağınıza ve gözünüzü karartıp sonuçlarına göz yumacağınıza , kendi kararlarınızla pek tekin olmayan yollara gireceğinize rivayet edilir.

Rüyada Cam Kırıkları Yemek

Rüyada cam kırıkları yediğinizi gördüyseniz , hem tehlikeli olan işlere gireceğinize , hem de tekin olmayan insanlarla karşılaşacağınıza yorulur. Aynı zaman da kısa zaman içerisin de maddi olarak büyük zararlara uğrayacağınıza , manevi olarak ise düşeceğinize ve kötü günler geçirmeye başlayacağınıza alamet eder.

rüyada cam kırıkları görmek diyanet

Rüyada Cam Kırıkları Toplamak

Rüyada cam kırıkları toplamak , çok iyi niyetli ve temiz kalpli birisi olduğunuzdan dolayı her zaman hareket edeceğiniz zaman güzel adımlar atacağınıza , çevrenizde yardıma muhtaç olan insanlara ise elinizden gelen tüm yardımı yapacağınıza işaret eder.

Rüyada Cam Kırıkları Yutmak

Rüyada cam kırıkları yutmak , üzülmenize sebep olacak bazı sorunlarla karşılaşacağınıza , kötü günler geçirmeye başlayacağınıza , mutsuz olacağınıza , moralinizin çok bozuk olacağına yorulur.

Rüyada Cam Kırıkları Batması

Rüyada cam kırıkları batması , yakın zaman içerisinde hastalanacağınıza , bazı konularda ise başarısız olacağınıza , kendinizi hiç olmadığı kadar kötü hissedeceğinize ve sıkıntılı bir dönemden geçeceğinize delalet eder.

Adım yeşim ve 32 yaşında evliyim 1 çocuk annesiyim. Evde boş kaldığım zamanlarda ek gelir olsun diye bilgituneli.com sitesine makale yazıyorum. Gezmeyi çok severim ve en korktuğum hayvan ise yılandır.

Yazarın Profili