Bilgi Tüneli

Rüyada Randevu Görmek Ne Anlama Gelir ? Tabiri

Rüyada Randevu Görmek Ne Anlama Gelir ? Tabiri

Rüyada randevu görmek , gerçek yaşam da karşınıza çıkacak olan hayat zorluklarına rağmen yıkılmadan dimdik durarak her şeyin üstesinden geleceğinize , karşınıza çıkacak olan fırsatları ise en iyi şekilde değerlendireceğinize , işlerinizi tekrardan yoluna sokacağınıza , ailenizin size vereceği maddi destekten dolayı hayatınızın daha iyi olacağına delalet eder. Rüyayı gören kişi eğer bekarsa o zaman aşk kapılarının sonuna kadar açılmasına , mutlu bir hayata kavuşacağına , sizi çok sevecek birisi ile tanışacağınıza ve iş yaşantınızda ise yeni işlere başvurular yapacağınıza alamet eder.

Rüyada Randevu Vermek

Rüyada randevu verdiğinizi gördüyseniz , gerçek yaşamda da randevu vermiş olduğunuz kişi ile buluşacağınıza , hayatınızda önemli kararlar alacağınıza , en yakın arkadaşlarınızla beraber güzel işlere adım atacağınıza , düzeniniz de değişiklikler yapacağınıza alamet eder. Aynı zaman da evliyseniz aşkınızın tekrardan yeşereceğine , eşinizle beraber güzel vakitler geçireceğinize yorulur.

Rüyada Randevu Almak

Rüyada randevu almak , gerçekte hastalığınız varsa kısa zaman içerisinde şifa bulacağınıza , eğer dişçiden randevu aldığınızı görürseniz , hiç beklemediğiniz bir anda başınıza gelecek olan sıkıntılara , para konusunda sıkıntılar içerisinde olacağınıza , sevmiş olduğunuz kişi ile görüşmek için randevu almak , dostlarınızla beraber güzel vakitler geçirmeye ve tatsız , tutsuz olan yaşantınıza son vermeye işaret eder.

Rüyada Randevu Kaçırmak

Rüyada randevuyu kaçırdığınızı gördüyseniz , geleceğiniz için karşınıza çıkacak olan fırsatları bir anda kaçıracağınıza , büyük pişmanlıklar içerisinde olacağınıza ve iş yaşantınızda ise terfi almayı beklerken bir hatadan dolayı bunun olmamasına , maaş konusunda ise gecikmelerin yaşanacağına delalet eder.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ