Rüyada Varis Görmek Ne Anlama Gelir ?
  1. Anasayfa
  2. Rüya Tabirleri

Rüyada Varis Görmek Ne Anlama Gelir ?

0

Rüyada varis görmek , İş yaşantınızda gerçekleştirmiş olduğunuz çalışmalardan dolayı hakkınız olan kazancı bir türlü alamayacağınıza ve bu yüzden hem aile yaşantınızda hem de iş yaşantınızda büyük sorunlar yaşayacağınıza , canınızın hiç olmadığı kadar sıkkın olmasına , zor zamanlar geçireceğinize , işinizde büyük atılımlar yapayım derken tam tersine yapacağınız bazı hatalardan dolayı zarar göreceğinize ve sevmiş olduğunuz insanlarla aranızın biraz açılmasına alamet eder.

Rüyada Varis Çorabı Görmek

Rüyada varis çorabı görmek , hem deneyimlerinizi hem de var olan yeteneklerinizi kullanarak yapacağınız hayırlı çalışmalardan dolayı çok iyi yerlere geleceğinize , vasıflı olan insanların bu gibi durumları görünce dikkatlerini çekeceğinize , bu insanların size destek vermesine ve bu destek sayesinde yeni işlere gireceğinize ve bu şekilde sorunlarınız varsa hepsini en kısa zaman da ortadan kaldıracağınıza , istemiş olduğunuz güce sahip olacağınıza ve ileri de çok zengin birisi olacağınıza yorulur.

Rüyada Varis Patlaması

Rüyada varis patlaması , içerisinde bulunmuş olduğunuz sıkıntılardan dolayı istemiş olduğunuz şeylere bir türlü kavuşamayacağınıza , eşinizden veya dostlarınızdan alacağınız destekten dolayı büyük miktarda kazançlar elde edeceğinize , sorunlarınız varsa bunlardan kurtulacağınıza ve yapmış olduğunuz işlerde başarılı olup zirveye doğru ilerleyeceğinize delalet eder.

Rüyada Bacakta Varis Görmek

Rüyada bacakta varis görmek , hem aile hem de iş yaşantınızda yapacağınız çalışmalardan dolayı iyi yerlere geleceğinize fakat bir anda karşılaşacağınız sorundan dolayı işlerinizde durmaların olacağına ve her geçen gün bu zorlukların daha da büyüyeceğine ve zor zamanlar geçirmeye başlayacağınıza rivayet edilir.

Rüyada Ayakta Varis Görmek

Rüyada ayakta varis görmek , ileri ki zamanlarda daha rahat olmak istiyorsanız o zaman bugünlerde çok çalışmanız gerektiğine , eğer büyük işlere girerseniz daha güzel işler başaracağınıza , mutlu bir yaşantınızın olacağına , ailenizle ve sevmiş olduğunuz insanlarla beraber hayalini kurmuş olduğunuz şeyleri yapacağınıza işaret eder.

Adım Erman ve 23 yaşındayım. Açıktan hem üniversite okuyorum hem de boş zamanlarım da makale yazıyorum. Kitap okumayı aşırı çok severim ve arkadaşlarımla bir şeyler yapmaya bayılırım.

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir