Rüyada Ekin Biçmek Ne Anlama Gelir ? Kısaca Tabiri
  1. Anasayfa
  2. Rüya Tabirleri

Rüyada Ekin Biçmek Ne Anlama Gelir ? Kısaca Tabiri

0

Rüyada ekin biçmek , gerçek yaşam da rahat bir şekilde yaşayacağınıza , hiçbir şekilde zorluk çekmeyeceğinize , sıkıntılarınızdan ve dertlerinizden kurtulacağınıza , helal yoldan kazanç elde edeceğinize , Allah’ın bizler için sunmuş olduğu nimetlerden yararlanacağınıza , iş yaşantınızda ise yaşayacağınız bazı sıkıntılara rağmen pes etmeyip yeni yollar arayacağınıza , işlerinizi az da olsa hafifleteceğinize ve ileriki zamanlar da daha çok kazanç elde edeceğinize delalet eder.

Rüyada Ekin Biçtiğini Görmek

Rüyada ekin biçtiğinizi gördüyseniz, bu rüya hem olumlu hem de olumsuz olarak tabir edilmektedir. Olumlu olarak bakacak olursak , içerisinde bulunmuş olduğunuz şartlar neyse bunun her geçen gün artmasına , olumsuz olarak bakarsak şuan içinde bulunduğunuz şartlarınızın size uğursuzluk getirmesine alamet eder. Yani her ikisi de rüya sahibi için olabilir.

Rüyada Olgunlaşmamış Ekin Görmek

Rüyada olgunlaşmamış ekin görmek , Kısa zaman içerisinde büyük bir maddi olarak zarar uğrayacağınıza , iş yaşantınızda zorluklarla karşılaşacağınıza , bu rüyayı gören kişi gerçek hayatta çiftçi ise o zaman , hasatlarının verimsiz olmasına ve bu yüzden kar etmek yerine daha çok zarar etmesine alamet eder.

Rüyada Ekin Tarlası Görmek

Rüyada ekin tarlası görmek , hem bolluk hem de bereket içerisinde bir yaşam süreceğinize , yavaş yavaş işlerinizin açılmasına , ticaretle uğraşıyorsanız o zaman maddi olarak yüksek miktar da kazançlar elde edeceğinize , hayatınızı yoluna sokacağınıza ve helal yoldan kazanç elde edeceğinize yorulur.

Rüyada Ekin Ektiğini Görmek

Rüyada ekin ektiğini görmek , hayırlı ve çok güzel rüyalardan birisidir. Hem kısmetinizin hem de şansınızın açılmaya başlayacağına , ağız tadınızın yerinde olmasına , keyifli ve güzel günler geçireceğinize , her alanda başarılı olup adınızı her yere duyuracağınıza , rakiplerinize karşı zafer elde edeceğinize ve hastalıklardan , kazalardan uzak duracağınıza rivayet edilir.

Adım yeşim ve 32 yaşında evliyim 1 çocuk annesiyim. Evde boş kaldığım zamanlarda ek gelir olsun diye bilgituneli.com sitesine makale yazıyorum. Gezmeyi çok severim ve en korktuğum hayvan ise yılandır.

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir