Rüyada Cam Kırıkları Görmek Ne Anlama Gelir ? Tabiri
  1. Anasayfa
  2. Rüya Tabirleri

Rüyada Cam Kırıkları Görmek Ne Anlama Gelir ? Tabiri

0

Rüyada cam kırıkları görmek , kolay atlatabileceğiniz ve çok büyütülmeyecek baş ağrısının olmasına , bir takım geçireceğiniz problemleri kolay yoldan rahatça çözeceğinize işaret eder. Eğer cam kırılıyor ve size zarar veriyorsa o zaman canınızı çok sıkacak bazı olaylarla karşılaşacağınıza , üzüleceğiniz olaylar yaşayacağınıza ve bir süre canınız sıkkın olmasına delalet eder.

Rüyada Cam Kırıkları Üzerinde Yürümek

Rüyada cam kırıkları üzerinde yürümek , normal işinizden sıkılıp artık riskli olan işlere adım atacağınıza , her şeyi göze alıp sizin için riskli olacak işler yapacağınıza ve kendiniz vereceğiniz kararlarla kötü yollara gireceğinize ve bunun sonucunda zararlı çıkacağınıza yorulur.

Rüyada Cam Kırıkları Yemek

Rüyada cam kırıkları yemek , sizin için baya tehlikeli olacak işlere adım atacağınıza , kötü niyetli olan insanlarla karşılaşacağınıza , maddi olarak büyük zararlar göreceğinize , manevi olarak ise kırıklıklar yaşayacağınıza , her gününüzün kötü geçmesine delalet eder.

Rüyada Cam Kırıkları Toplamak

Rüyada cam kırıkları toplamak , her zaman bir adım atacağınız zaman iyi düşüneceğinize , iyi niyetli birisi olduğunuzdan dolayı çevreniz tarafından sevilip sayılacağınıza , yardıma muhtaç olan insanlara karşı daha duyarlı olacağınıza ve elinizden gelen yardımı yapacağınıza rivayet edilir.

Rüyada Cam Kırıkları Yutmak

Rüyada cam kırıkları yutmak , bazı yaşayacağınız sorunlardan dolayı çok üzüleceğinize , kötü günler geçirmeye başlayacağınıza , hayatınızda daha mutsuz zamanlar geçireceğinize , bir süre boyunca içinize kapanık yaşayacağınıza işaret eder.

Rüyada Cam Kırıkları Batması

Rüyada cam kırıklarının batması , kısa zaman içerisinde hasta olacağınıza , iş yaşantınızda başarısız olup kendinizi hiç olmadığı kadar kötü hissedeceğinize , sıkıntılı dönemden geçeceğinize ve yaşayacağınız problemleri iyi değerlendirip ona göre hareket edeceğinize alamet eder.

Adın dilay ve 25 yaşındayım. Küçük yaşımdan beri bilgisayara ilgim çok olduğundan dolayı site işleriyle uğraşmayı seviyorum. Makale yazmada da uzman olduğumdan dolayı boş zamanlarımı bu şekilde değerlendiriyorum.

Yazarın Profili

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir