Rüyada Cam Kırığı Görmek Ne Anlama Gelir ? Tabiri
  1. Anasayfa
  2. Rüya Tabirleri

Rüyada Cam Kırığı Görmek Ne Anlama Gelir ? Tabiri

0

Rüyada Cam Kırığı Görmek Ne Anlama Gelir ?

Rüyaca cam kırığı görmek , genel olarak rüyayı gören kişinin gerçek yaşantısında bazı sorunlar yaşamasına ve bu sorunlardan ötürü canını sıkkın olmasına delalet eder. Bunun haricinde moralinin eskisine göre daha çok bozuk olacağına , ama kısa süre içerisinde bu sorunlarla baş edeceğine ve sorun yaşamadan yenemeyeceğine işaret eder.

Bazı rüya yorumcularına göre ise ; başına gelecek olan sorunları kafasına çok taktığına hatta uykularını bile kaçırdığına ama bunlara hiçbir şekilde değmeyeceğine ciddiye almaması gerektiğine yorulur.

rüyada cam kırığı görmek ne demek

Rüyada Cam Kırığı Yemek

Rüyada cam kırığı yemek , gerçek yaşantınızda büyük adımlar atmaya başlayacağınıza ve büyükler laflar edip büyük konuşacağınıza , riskli işlere adım atacağınıza , belaya bulaşmaya çekinmeyeceğinize , hem kendi canınızı hem de malınızı hiçe sayacağınıza delalet eder.

Rüyada Cam Kırığı Kusmak

Rüyada cam kırığı kusmak , içinizde tutmuş olduğunuz sıkıntılardan ve dertlerden artık kurtulmaya başlayacağınıza , rahatlayacağınıza , huzur içerisinde olacağınıza ve hastalığınız varsa kısa zaman içerisinde şifa bulacağınıza ve eskisinden daha çok mutlu olacağınıza rivayet edilir.

Rüyada Cam Kırığı Görmek

Rüyada Cam Kırığı Tükürmek

Rüyada cam kırığı tükürmek , zor zamanlardan geçmeye başlayacağınıza , bazı şeyler yaşayacağınıza ve bu yaşayacağınız olaylara çok öfkeleneceğinize , mutsuz bir ruh halinizin olmasına , hem uğursuzluk hem de şansızlık hep peşinizde olmasına işaret eder.

Rüyada Cam Kırığı Toplamak

Rüyada cam kırığı topladığınızı gördüyseniz , gerçek yaşam da çok iyi niyetli ve temiz kalpli birisi olduğunuzdan dolayı çevrenizdeki insanlar tarafından sevildiğinize , dostlarınızla yaşamış olduğunuz tüm acılarınızı paylaştığınıza ve en kötü zamanlarınızda dostlarınızın sizin yanınızda olmasına yorulur.

Rüyada Cam Kırığı Temizlemek

Rüyada cam kırığı temizlemek , herkes tarafından beğenileceği , herkese yarar sağlayacak ve birçok kişi de ilgilendirecek bir iş yapacağınıza , insanların hem sevgisini hem de dualarını alacağınıza ve bu sayede en güzel yerlere geleceğinize işaret eder.

Merhabalar benim adım sevilay ve yaşım 20. Şuanda üniversite de bilgisayar mühendisliği okumaktayım ve boş zamanlarım da bilgituneli.com sitesine makale yazıyorum.

Yazarın Profili