Bilgi Tüneli

Rüyada Zemzem Görmek Ne Anlama Gelir ?

Rüyada Zemzem Görmek Ne Anlama Gelir ?

Rüyada zemzem görmek , rüyayı gören kişi gerçek hayatında çözemediği bir sorunlar varsa bunları yavaş yavaş çözmeye başlayacağına , eline birden fazla fırsatların geçeceğine , kapalı olan kısmeti varsa bunun açılacağına , karşınıza çıkacak olan tüm engelleri aşmak için büyük çabalar sarf edeceğinize , hem güç hem kudret hem de iman sahibi birisi olacağınıza delalet eder. Yani bu rüya kişi için oldukça hayırlı ve güzel rüyalardan birisidir. Başınıza gelecek olan her türlü belalardan ve kötülüklerden ise uzak duracağınıza , çevrenizde size karşı kötülük yapmak isteyen insanlardan uzak olacağınıza ve hem hayatınızı hem de kazanmış olduğunuz kazançlarınızı garanti altına alacağınıza alamet eder.

Rüyada Zemzem Suyuyla Yıkanmak

Rüyada zemzem suyu ile yıkandığınızı gördüyseniz , her türlü kötü alışkanlıklarınızdan , niyetlerinizden ve aynı zaman da duygu düşüncülerinizden arınacağınıza , bundan sonra namusunuz ve onurunuz için bir yaşam süreceğinize , helal yoldan kazanç elde edeceğinize , dürüst ve saygılı bir insan olacağınızdan dolayı herkes tarafından sevilip sayılacağınıza , kendinize göre dürüst bir eş bulacağınıza ve evliyseniz eğer hayırlı bir evladınızın olmasına işaret eder.

Rüyada Zemzem Suyu İçmek

Rüyada zemzem suyu içmek , hem ruhen hem de bedenen iyi olacağınıza , bozulan morallerinizin ve giden huzurlarınızın tekrardan geleceğine , bundan sonra neşeli bir yaşam süreceğinize , yüzünüzün her zaman eskisi gibi gülmesine ve tüm sıkıntılarınızı bir kenarı atıp artık önünüze bakacağınıza yorulur.

Rüyada Zemzem Suyuyla Abdest Almak

Rüyada zemzem suyuyla abdest almak , En son sonunda sıkıntılarınızdan ve üzüntülerinizden kurtularak kurtuluşu bulacağınıza , işlerinizi artık yavaş yavaş yoluna sokacağınıza , bundan sonra sağlam temeller atacağınıza ve ömür boyu yıkılmayacağınıza delalet eder.

Rüyada Zemzem Kuyusu Görmek

Rüyada zemzem kuyusu gördüyseniz , gerçek yaşamdaki eksiklerinizi artık farkına varıp ona göre hareket edeceğinize , yanlış yola gittiyseniz bu yoldan çıkacağınıza , dünya işlerinizden dolayı kendinizi baya bir ihmal edeceğinize alamet eder.

Rüyada Zemzem Suyu Vermek

Rüyada zemzem suyu verdiğinizi gördüyseniz , yakın zaman içerisinde bir sıkıntının içerisine düşeceğinize ve bu sıkıntı içerisinden birisinin sizi kurtaracağına , maddi olarak alacağınız destekten ötürü iyi yerlere geleceğinize ve her alanda iyilik yapacağınıza işaret eder.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ