Rüyada Yağ Görmek Ne Anlama Gelir ? Tabiri Nedir
  1. Anasayfa
  2. Rüya Tabirleri

Rüyada Yağ Görmek Ne Anlama Gelir ? Tabiri Nedir

0

Rüyada yağ görmek , ağız tadınızın ve neşenizin her zaman yerinde olacağına , eşsiz nimetlere kavuşacağınıza ve her nimetten bolca elde edeceğinize , hayatınızdaki tüm lezzetlerden tadacağınıza , gönlünüzden ne geçiyorsa o şekilde yaşayacağınıza ve canınızın çekmiş olduğu her şeye sahip olacağınıza delalet eder. Bunun yanı sıra , bir elinizin yağda bir elinizin balda olacağına , istemiş olduğunuz gibi hayat yaşayacağınıza , en sonunda muradınıza ereceğinize , bekarsanız evlenip mutlu bir yuva kuracağınıza , hem eşinize hem de çocuklarınıza çok bağlı olacağınıza , geleceğinizin eskisine göre daha güzel olacağına delalet eder.

Rüyada Yağ İçmek

Rüyada yağ içmek , hem sıkıntılardan hem üzüntülerden hem de dertlerinizden en kısa zaman içerisinde kurtulup rahata ereceğinize , kusursuz bir yaşantınızın olmasına , saçınızın beyazlamasına sebep olacak sorunlar yaşamayacağınıza ve hayatınızın daha güzel olmasına işaret eder.

Rüyada Yağ Sürmek

Rüyada yağ sürdüğünüzü gördüyseniz , bu rüya kişi için pek hayırlı ve güzel değildir. Başınızı kısa zaman sonra derde sokacağınıza , bazı musibetlerle karşılaşacağınıza ve dertli olacağınıza alamet eder.

Rüyada Yağ Tenekesi Görmek

Rüyada yağ tenekesi görmek , tam başınızın sıkıştığı zaman da imdadınıza sizi çok seven birisinin yetişmesine , sizi o kadar büyük sorunlardan kurtaracak ki kendiniz bile bu duruma hem çok şaşıracaksınız hem de o kişinin hakkını ödeyemeyeceksiniz.

Rüyada Yağ Dökmek

Rüyada yağ dökmek , rüyayı gören kişinin gerçek yaşamında çok savurgan birisi olduğuna , hem malınızdan hem de paranızdan eksilmelerin olacağına , haybeye harcamalar yapıp en sonunda paranızın kalmamasına rivayet edilir.

Rüyada Yağ Lekesi Görmek

Rüyada yağ lekesi gördüyseniz , pek hayra yorumlanmaz. Yakın zaman içerisinde üzücü bir haber alıp canınızın sıkkın olacağına , zor duruma düşeceğinize işaret eder.

Merhaba benim adım derya. Yaşım 19 ve üniversite 1 okumaktayım. Makale yazmayı çok sevdiğimden dolayı bilgituneli.com sitesine makale yazmaktayım. Arkadaşlarımla beraber sinemaya gitmeyi çok seviyorum ve en korktuğum hayvan köpektir.

Yazarın Profili