Rüyada Araba Görmek Ne Anlama Gelir ?
  1. Anasayfa
  2. Rüya Tabirleri

Rüyada Araba Görmek Ne Anlama Gelir ?

0

Rüyada araba görmek , rüyayı gören kişinin çok yakın zaman içerisinde mevki olarak çok güzel yerlere geleceğine , iş hayatında yükseleceğine ve kazanç konusunda ise gelirinin artmasına işaret eder. Bunun yanı sıra , eğer evliyseniz o zaman hayırlı evlatlarınızın olmasına yorulur.

Rüyada arabaya binip sonrada indiğinizi gördüyseniz , çok yüksek mertebelere kadar erişeceğinize ve herkes tarafından sevilip sayılacağınıza delalet eder.

Rüyada Araba Vapuruna Binmek

Rüyada araba vapuruna bindiğinizi gördüyseniz , kısa zaman içerisinde alacağınız hayırlı bir haberden dolayı çok sevinçli ve mutlu olacağınıza , büyük işler yapıp çok fazla paralar kazanacağınıza ve önünüzün açık olmasına işaret eder.

Rüyada Arabadan Düşmek

Gerçek yaşam da çalışıyorsanız işlerinizin kötüye gideceğine veya iş yerinde kavga yüzünden işten ayrılacağınıza , dostlarınız tarafından her zaman koruyup kollanacağınıza ve bu kişilerin liderleri olacağına yorulur.

Rüyada kaza yapmış bir araba gördüyseniz , iyiye ve hayra yorumlanan rüyalardan birisidir. Kısa süre içinde iş yerinizde mevki olarak yükseleceğinize işaret eder.

Eğer araç rampadan yuvarlanıyorsa ; itibar sahibi olacağınıza fakat bu itibarınızın kısa süreceğine delalet eder.

Rüyada Arabanın Peşinden Koşmak

Rüyada araba peşinden koşmak , işten ayrılacağınıza ve uzun bir süre boyunca bir iş bulamayacağınıza yorulur. Bazı rüya yorumcularına göre ise ; ticari amaçlı olarak bir yolculuk yapacağınıza ve bu yolculuğun ise çok güzel geçeceğine yorarlar.

Rüyada Araba Kullanmak

Şuanda bulunmuş olduğunuz işte çok başarılı olacağınıza , eğer işçi ya da memur değilseniz halktan birisi iseniz o zaman insanlar tarafından çok sevilip sayılacağınıza , çok becerikli birisi olduğundan dolayı birçok işi yapacağınıza ve bu yüzden iyi yerlere geleceğinize delalet eder.

Rüyada Araba İçinde Olmak

Rüyada bir otomobilin içerisinde olduğunuzu gördüyseniz , yapacağınız bir olaydan dolayı tutuklanacağınıza fakat kısa süre içerisinde suçsuzluğunuz gün yüzüne çıkacak ve tahliye olacağınıza işaret eder.

Merhaba benim adım derya. Yaşım 19 ve üniversite 1 okumaktayım. Makale yazmayı çok sevdiğimden dolayı bilgituneli.com sitesine makale yazmaktayım. Arkadaşlarımla beraber sinemaya gitmeyi çok seviyorum ve en korktuğum hayvan köpektir.

Yazarın Profili