Bilgi Tüneli

Rüyada Araba Görmek Ne Anlama Gelir ?

Rüyada Araba Görmek Ne Anlama Gelir ?

Rüyada araba görmek , rüyayı gören kişinin çok yakın zaman içerisinde mevki olarak çok güzel yerlere geleceğine , iş hayatında yükseleceğine ve kazanç konusunda ise gelirinin artmasına işaret eder. Bunun yanı sıra , eğer evliyseniz o zaman hayırlı evlatlarınızın olmasına yorulur.

Rüyada arabaya binip sonrada indiğinizi gördüyseniz , çok yüksek mertebelere kadar erişeceğinize ve herkes tarafından sevilip sayılacağınıza delalet eder.

Rüyada Araba Vapuruna Binmek

Rüyada araba vapuruna bindiğinizi gördüyseniz , kısa zaman içerisinde alacağınız hayırlı bir haberden dolayı çok sevinçli ve mutlu olacağınıza , büyük işler yapıp çok fazla paralar kazanacağınıza ve önünüzün açık olmasına işaret eder.

Rüyada Arabadan Düşmek

Gerçek yaşam da çalışıyorsanız işlerinizin kötüye gideceğine veya iş yerinde kavga yüzünden işten ayrılacağınıza , dostlarınız tarafından her zaman koruyup kollanacağınıza ve bu kişilerin liderleri olacağına yorulur.

Rüyada kaza yapmış bir araba gördüyseniz , iyiye ve hayra yorumlanan rüyalardan birisidir. Kısa süre içinde iş yerinizde mevki olarak yükseleceğinize işaret eder.

Eğer araç rampadan yuvarlanıyorsa ; itibar sahibi olacağınıza fakat bu itibarınızın kısa süreceğine delalet eder.

Rüyada Arabanın Peşinden Koşmak

Rüyada araba peşinden koşmak , işten ayrılacağınıza ve uzun bir süre boyunca bir iş bulamayacağınıza yorulur. Bazı rüya yorumcularına göre ise ; ticari amaçlı olarak bir yolculuk yapacağınıza ve bu yolculuğun ise çok güzel geçeceğine yorarlar.

Rüyada Araba Kullanmak

Şuanda bulunmuş olduğunuz işte çok başarılı olacağınıza , eğer işçi ya da memur değilseniz halktan birisi iseniz o zaman insanlar tarafından çok sevilip sayılacağınıza , çok becerikli birisi olduğundan dolayı birçok işi yapacağınıza ve bu yüzden iyi yerlere geleceğinize delalet eder.

Rüyada Araba İçinde Olmak

Rüyada bir otomobilin içerisinde olduğunuzu gördüyseniz , yapacağınız bir olaydan dolayı tutuklanacağınıza fakat kısa süre içerisinde suçsuzluğunuz gün yüzüne çıkacak ve tahliye olacağınıza işaret eder.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ