Rüyada Gelinlik Görmek Ne Anlama Gelir
  1. Anasayfa
  2. Rüya Tabirleri

Rüyada Gelinlik Görmek Ne Anlama Gelir

0

Rüyada gelinlik görmek genel olarak hayırlı ve çok güzel rüyalardan birisidir. Bu rüya kısmet olarak tabir edilir ve kızlar görürse eğer gerçek yaşamında kısmetlerinin çok açık olacağına , güzel işler yapacaklarına , özel hayatlarında hep güzel şeylerle karşılaşacaklarına işaret eder. Fakat burada dikkat edilmesi gereken hususlardan birisi de gelinliğin rengidir. Açık renkte gelinlik görmek güzel anlamına gelirken , daha koyu renkte gelinlik görmek kötüye yorumlanır.

Rüyada Beyaz Gelinlik Görmek

Rüyada beyaz gelinlik giymek genel olarak rüya sahibinin yaşamının çok güzel olacağına , iyi şeylerle karşılaşacağına , mutlu bir evlilik yapacağına delalet eder. Aynı zaman da sevgiliniz varsa onunla evleneceğinize , rüya sahibi kız ise ve evlenmek istiyorsa o zaman , hayatına doğru bir insanın gireceğine ve onunla bir yuva kuracağına , evliliğinin güzel olmasına , parlak ve uzun gelinlik giymek ; aydınlık günlerinizin olmasına tabir edilir.

Rüyada Başkasının Gelinlik Giydiğini Görmek

Rüyada başka birisinin gelinliğini giymek ; Gerçek yaşam da mevkisinin yüksek olan birisine özeneceğinize , çevrenizdeki insanları çekemediğinize işaret eder. Yani bu rüya genel olarak imrenme anlamına gelir. Fakat sabırlı olursanız o zaman hayatınızda güzelliklerin olacağına işaret eder.

Rüyada tanıdık olan birisinin gelinliğini giymek ; Yakın arkadaşınızdan birisi evlenirse artık sıranın da size geleceğine işaret eder.

Rüyada Evli Birinin Gelinlik Giydiğini Görmek

Rüyada evli olan birisinin gelinlik giymesi , yakın zaman içerisinde çok güzel bir haber alıp mutlu olacağınıza , evli değilseniz o zaman karşınıza hayırlı bir kısmetin çıkacağına ve evliyseniz de hayırlı bir evladınızın olmasına alamet eder. Rüyada arkadaşınız evliyse ; kısa süre içerisinde alınacak güzel haberlere , çocuk sahibi olmak istiyorsanız bayanlar için diyorum anne olacaklarına , başka birisinin siyah renkte gelinlik giymesi de olumsuz yorumlanır. Kısa süre içerisinde çok üzücü bir haber alıp canınızın sıkkın olmasına delalet eder.

Rüyada Gelinlik

Rüyada gelinlik görmek genel olarak rüya sahibinin yaşamında bazı değişiklikler yapmasına , hayatında yeni bir sayfa açacağına , tüm sıkıntılardan ve dertlerden kurtulacağına , hep iyiliklerle karşılaşacağına ve iyi kalpli olan insanlarla tanışacağına işaret eder.

Rüyada Askıda Gelinlik Görmek

Rüyada askıda gelinlik gördüyseniz o zaman beklemiş olduğunuz bir işten haber alacağınıza , bu işe uzun bir zaman emek vereceğinize , emeklerinizin karşılığını ise zamanla alacağınıza ve çok iyi yerlere geleceğinize işaret eder. Bunların yanı sıra , hayalini kurmuş olduğunuz şeylerin gerçekleşmesine , güzel haberler duyacağınıza delalet eder.

Bazı rüya yorumcularına göre ise ; maddi olarak çok güçlü birisi olacağınıza , beklemediğiniz bir yerden para geleceğine ve mevki olarak yükseleceğinize yorarlar. Aynı zaman da bekarsanız çok güzel evlilikler yapıp ailenizle beraber mutlu zamanlar geçireceğinize alamet eder.

Rüyada Kirli Gelinlik Görmek

Rüyada görülen kirli gelinlik olumsuz olarak tabir edilir. Yakın zaman içerisinde kötü bir haber alıp canınızın sıkkın olmasına ve bunalımlara girmeye işaret eder.