Rüyada Ayva Görmek – Ayva Ağacı Görmenin Tabiri Nedir ?
  1. Anasayfa
  2. Rüya Tabirleri

Rüyada Ayva Görmek – Ayva Ağacı Görmenin Tabiri Nedir ?

0

Rüyada ayva görmek , geçirmiş olduğunuz bir hastalık varsa ondan en kısa zaman içerisinde kurtulacağınıza , ticaretle uğraşıyorsanız başarılı olup çok iyi yerlere geleceğinize delalet eder. Rüyada görülen ayva , rüyayı gören kişinin kısmetinin yakın zaman içerisinde açılmasına , uzun bir yolculuk yapacağına , şansının her zaman açık olacağına ve iş hayatının uzun soluklu olacağına alamet eder.

Rüyada Ayva Görmek

RÜYADA AYVA AĞACI GÖRMEK

Rüyada ayva ağacı görmek , Kısa zaman içerisinde kısmetinizin ve şansınızın açılacağına , kurmuş olduğunuz hayallerinize en kısa zaman içerisinde kavuşacağınıza , maddi olarak büyük rahatlama içerisine gireceğinize , ailenizle beraber mutlu ve huzurlu bir yaşam süreceğinize , sorumluluklarınızı farkına varıp ona göre hareket edeceğinize işaret eder.

RÜYADA DALINDA AYVA GÖRMEK

Rüyada dalında ayva gördüyseniz , hem bolluk hem de bereket içerisinde bir yaşam süreceğinize , manevi olarak çok iyi yerlerde olacağınıza , kendinizi her zaman güçlü hissedeceğinize , kendinize her alanda güveneceğinize , hem annenizin hem de babanızın hayır dualarını alacağınıza ve harama bulaşmadan hayırlı işler yaparak helal yoldan kazanç elde edeceğinize yorulur.

RÜYADA SARI AYVA GÖRMEK

Rüyada sarı ayva görmek , yakın zaman içerisin de bazı sağlık sorunları yaşamaya başlayacağınıza , bazı konular da ümitsiz olacağınıza , yaşamış olduğunuz bazı sıkıntılardan dolayı zor zamanlar geçireceğinize fakat üstesinden geleceğinize , ailenizin ve akrabalarınızın her zaman yanınızda olacağına rivayet edilir.

RÜYADA AYVA YEDİĞİNİ GÖRMEK

Rüyada ayva yemek , çok sevmiş olduğunuz yakınınızdan birisini kaybedeceğinize ya da bazı sağlık sorunları ile karşılaşacağınıza , kısa zaman içerisinde itibar sahibi olacağınıza , işleriniz de başarılar elde ederek çok iyi konumlara geleceğinize ve kazançlarınız da artışlar olmasına yorulur.

RÜYADA AYVA SATIN ALMAK

Rüyada ayva satın almak , bazı hastalıklarla mücadele etmek zorunda kalacağınıza , işlerinize kısa bir süre ara vereceğinize , evliyseniz hayırlı bir evladınızın olacağına işaret eder.

RÜYADA AYVA REÇELİ GÖRMEK

Rüyada ayva reçeli gördüyseniz , hiçbir şekilde yorulmadan ve emek harcamadan kazanç elde edeceğinize , mutlu ve huzurlu bir yaşantınızın olacağına , yaşayacağınız olumlu gelişmelere ve istemiş olduğunuz ne varsa bunun olacağına alamet eder.

RÜYADA AYVA SIKTIĞINI GÖRMEK

Rüyada ayva sıkmak , eğer rüyayı gören kişi evliyse o zaman çok yakın bir zaman içerisine kız çocuğunun olacağına , işinizle ilgili bir yolculuk yapacağınıza , hayatınızın hiç olmadığı kadar güzel olacağına ve her alanda başarılar elde edeceğinize delalet eder.

İlginizi Çekebilir