Bilgi Tüneli

Rüyada Taç Takmak Ne Anlama Gelir ?

Rüyada Taç Takmak Ne Anlama Gelir ?

Rüyada taç takmak , bu rüya kişi için hem çok hayırlı hem de çok güzel rüyalardan birisidir. Kısa zaman içerisinde başınıza konacak olan talih kuşuna , eğer gerçek yaşam da bekarsanız o zaman hem çok zengin olacağınıza hem de anlayışlı birisi olduğunuzdan dolayı çevreniz tarafından çok sevileceğinize , karşınıza çıkacak olan hayırlı bir eş ile evleneceğinize delalet eder. Rüya sahibi eğer evliyse o zaman da ; hep hayalini kurmuş olduğunuz evi en sonunda alacağınıza ya da iş yerinizde beklemiş olduğunuz terfiye’yi alacağınıza işaret eder. Bunların yanı sıra ; sözü dinlenen birisi olacağınıza , devlet dairesinde çalışıyorsanız üst kademelere ulaşacağınıza ve herkesin sizi imreneceğine işaret eder.

Rüyada Altın Taç Takmak

Rüyada altın taç takmak , kapalı olan şansınızın bir anda açılacağına , hayatınızı tamamen değiştireceğinize , bekarsanız eğer o zaman birisi ile tanışıp onunla evlenip mutlu bir yuvanızın olacağına , iş hayatınızda ise çok üst yerlerde bulunacağınıza , bazı konularda ise liderlik yapacağınıza , çevreniz tarafından ise hep sevilen ve sayılan birisi olacağınıza , her konuda adaletli olacağınıza yorulur.

Rüyada Taç Görmek

Rüyada taç görmek , görmüş olduğunuz taç eğer gümüş ise o zaman yakın zaman içerisinde büyük saltanata sahip olacağınıza , şanınızın ve şöhretinizin git gide artacağına , rüya sahibi erkek ise o zaman yaşamında büyük saygınlık kazanacağına , taç altından ise ; bekar birisi görürse kısa zaman içerisinde evleneceğine alamet eder.

Rüyada Tacını Düşürmek

Rüyada tacınızı düşürdüğünüzü gördüyseniz , ailenizde eğer hasta olan birisi varsa o kişiyi kaybedeceğinize , yardıma muhtaç olan insanlara yardım eli uzatacağınıza ve dininizi tam anlamı ile yerine getirmeyle uğraşacağınıza işaret eder.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ