Rüyada Taç Takmak Ne Anlama Gelir ?
  1. Anasayfa
  2. Rüya Tabirleri

Rüyada Taç Takmak Ne Anlama Gelir ?

0

Rüyada taç takmak , bu rüya kişi için hem çok hayırlı hem de çok güzel rüyalardan birisidir. Kısa zaman içerisinde başınıza konacak olan talih kuşuna , eğer gerçek yaşam da bekarsanız o zaman hem çok zengin olacağınıza hem de anlayışlı birisi olduğunuzdan dolayı çevreniz tarafından çok sevileceğinize , karşınıza çıkacak olan hayırlı bir eş ile evleneceğinize delalet eder. Rüya sahibi eğer evliyse o zaman da ; hep hayalini kurmuş olduğunuz evi en sonunda alacağınıza ya da iş yerinizde beklemiş olduğunuz terfiye’yi alacağınıza işaret eder. Bunların yanı sıra ; sözü dinlenen birisi olacağınıza , devlet dairesinde çalışıyorsanız üst kademelere ulaşacağınıza ve herkesin sizi imreneceğine işaret eder.

Rüyada Altın Taç Takmak

Rüyada altın taç takmak , kapalı olan şansınızın bir anda açılacağına , hayatınızı tamamen değiştireceğinize , bekarsanız eğer o zaman birisi ile tanışıp onunla evlenip mutlu bir yuvanızın olacağına , iş hayatınızda ise çok üst yerlerde bulunacağınıza , bazı konularda ise liderlik yapacağınıza , çevreniz tarafından ise hep sevilen ve sayılan birisi olacağınıza , her konuda adaletli olacağınıza yorulur.

Rüyada Taç Görmek

Rüyada taç görmek , görmüş olduğunuz taç eğer gümüş ise o zaman yakın zaman içerisinde büyük saltanata sahip olacağınıza , şanınızın ve şöhretinizin git gide artacağına , rüya sahibi erkek ise o zaman yaşamında büyük saygınlık kazanacağına , taç altından ise ; bekar birisi görürse kısa zaman içerisinde evleneceğine alamet eder.

Rüyada Tacını Düşürmek

Rüyada tacınızı düşürdüğünüzü gördüyseniz , ailenizde eğer hasta olan birisi varsa o kişiyi kaybedeceğinize , yardıma muhtaç olan insanlara yardım eli uzatacağınıza ve dininizi tam anlamı ile yerine getirmeyle uğraşacağınıza işaret eder.