Rüyada Çeyiz Görmek Ne Anlama Gelir ? Tabiri Nedir
  1. Anasayfa
  2. Rüya Tabirleri

Rüyada Çeyiz Görmek Ne Anlama Gelir ? Tabiri Nedir

0

Rüyada çeyiz görmek genel olarak rüya sahibi gerçek yaşam da bekarsa o zaman kısmetini açılmasına ve karşısına çıkacak olan birisi ile evleneceğine , sağlıklı bir yaşam süreceğine , evine yeni eşyalar almaya başlayacağına , evliyseniz eğer o zaman mutlu bir yuvanızın olacağına ve eşinizle beraber güzel vakitler geçireceğinize delalet eder. Aynı zaman da Rüya sahibinin gerçekte kızı varsa o zaman kızını evlendireceğine , oğlu varsa da evine yeni eşyalar almasına işaret ederken , bazı rüyacılara göre çeyiz görmek rüyayı gören kişiye gelecek olan zararlara yorumlanır.

Rüyada Çeyiz Almak

Rüyada çeyiz aldığınızı gördüyseniz , hayatınızda her şeyin düzgün gideceğine , her zaman hayalini kurmuş olduğunuz şeylere kavuşacağınıza , hayatınızın her alanında olumlu şeylerle karşılaşacağınıza ve uzun bir süre boyunca olumlu gelişmelerin olmasına alamet eder.

Rüyada Çeyiz Sandığı Görmek

Rüyada çeyiz sandığı görmek , gerçek yaşam da evladınız varsa ve evliyse o zaman çok olumlu bir haber alacağınıza , kısa zaman içerisinde başka bir şehir’e taşınacağınıza , memursanız o zaman tayininizin başka bir yere çıkmasına ve oraya gitmeye işaret eder. Özel sektörde çalışıyorsanız o zaman da işten çıkacağınıza ve yeni bir işe adım atacağınıza , yeni gireceğiniz işte daha başarılı olup bol kazançlar elde edeceğinize delalet eder.

Rüyada Çeyiz Serildiğini Görmek

Rüyada çeyiz serildiğini görmek , kısa süre içerisinde evden taşınacağınıza veya uzun sürecek bir yolculuk yapacağınıza , çok bunalımlı zamanlardan geçeceğinize , sıkıntılarla ve üzüntülerle boğuşacağınıza , size yapılacak olan bir takım kötülüklere ve bazı insanlardan göreceğiniz zararlara işaret eder.

Rüyada Çeyiz Hazırlamak

Rüyada çeyiz hazırlamak , hem bolluk hem de bereket içerisinde bir yaşam süreceğinize , Kısmetinizin ve şansınızın her daim açık olmasına , iş yaşantınızda hep doğru insanlarla karşılaşacağınıza , evlilik yolunda ise büyük adımlar atacağınıza , mal sahibi olacağınıza ve mutlu bir yaşantıya alamet eder.

Rüyada Başka Birinin Çeyizini Görmek

Rüyada başka birinin çeyizini gördüyseniz , hem iyi hem de çok temiz kalpli birisi olduğunuz için herkes tarafından sevileceğinize , karşınıza çıkacak olan hayırlı fırsatları en doğru şekilde değerlendireceğinize , mutlu bir yaşam sürmeye yorulur.