Rüyada Uyumak Ne Anlama Gelir ? Kısaca Tabiri
  1. Anasayfa
  2. Rüya Tabirleri

Rüyada Uyumak Ne Anlama Gelir ? Kısaca Tabiri

0

Rüyada uyumak , gerçek yaşam da sürekli olarak çalıştığınıza ve artık belli bir süreden sonra dinlenmek isteyeceğinize ve sıkıntılardan kurtulup ferahlayacağınıza işaret eder. Bunların haricinde maddi olarak çok rahatlayacağınıza , iş yaşantınızın daha uzun süreli olacağına , kazançlarınız da artmalar olmasına hem bolluk hem de bereket içerisinde yaşam sürmeye delalet eder.

Rüyada Uyumak

RÜYADA DIŞARIDA UYUMAK

Rüyada dışarıda uyumak , yaşantınızda artık yavaş yavaş değişiklikler yapmaya başlayacağınıza , fakat yapacağınız bu değişiklikler zor olmasına , çekeceğiniz bazı çilelere fakat en sonunda bunlardan kurtulup rahata ereceğinize ve aramış olduğunuz mutluluğu bulacağınıza alamet eder.

RÜYADA CAMİDE UYUMAK

Rüyada camide uyumak , hem hayırlı hem de çok güzel rüyalardan birisidir. Yakın zaman içerisinde alacağınız bir haberden dolayı mutlu olacağınıza , rahat bir döneme gireceğinize ve bu dönem içerisinde çok iyi arkadaşlıklar kazanacağınıza yorulur.

RÜYADA BAŞKASININ EVİNDE UYUDUĞUNU GÖRMEK

Rüyada başka birisinin evinde uyumak , yaşantınızın sakin olmasına , uzun süre boyunca bir konu hakkında çalıştığınıza ve en sonunda başarılar elde edeceğinize , hem huzurlu hem de mutlu bir yaşam süreceğinize , tüm sıkıntılarınızdan ve dertlerinizden kurtulup rahata ereceğinize işaret eder.

RÜYADA AÇIK HAVADA UYUMAK

Rüyada açık havada uyumak , kurmuş olduğunuz hayallerinize yavaş yavaş kavuşmaya başlayacağınıza , alacağınız müjdeli bir haberden sonra daha çok mutlu olacağınıza ve hayallerinizin peşinden gidip en sonunda hayallerinizi gerçekleştireceğinize delalet eder.

RÜYADA UYUYAN BİRİNİ GÖRMEK

Rüyada uyuyan birini görmek , hem maddi hem de manevi olarak hiçbir şekilde sıkıntılar yaşamamaya , iş hayatınızda her alanda başarılı olacağınıza , yaşantınızın huzur oldu olmasına ve sevgiliniz varsa onunla beraber uzun süre beraber mutlu olacağınıza alamet eder.

RÜYADA MEZARDA UYUMAK

Rüyada mezarda uyumak , yapmış olduğunuz bazı hataların yavaş yavaş farkına varacağınıza ve bu hatalarınızı düzeltmek için elinizden gelen her şeyi yapacağınıza , iş yaşantınızda ise bazı atılımlar gerçekleştireceğinize ve bu atılımlar sayesinde kazancınız da artmalar olacağına yorulur.

Merhabalar benim adım sevilay ve yaşım 20. Şuanda üniversite de bilgisayar mühendisliği okumaktayım ve boş zamanlarım da bilgituneli.com sitesine makale yazıyorum.

Yazarın Profili