Bilgi Tüneli

Rüyada Uyumak Ne Anlama Gelir ? Kısaca Tabiri

Rüyada Uyumak Ne Anlama Gelir ? Kısaca Tabiri

Rüyada uyumak , gerçek yaşam da sürekli olarak çalıştığınıza ve artık belli bir süreden sonra dinlenmek isteyeceğinize ve sıkıntılardan kurtulup ferahlayacağınıza işaret eder. Bunların haricinde maddi olarak çok rahatlayacağınıza , iş yaşantınızın daha uzun süreli olacağına , kazançlarınız da artmalar olmasına hem bolluk hem de bereket içerisinde yaşam sürmeye delalet eder.

Rüyada Uyumak

RÜYADA DIŞARIDA UYUMAK

Rüyada dışarıda uyumak , yaşantınızda artık yavaş yavaş değişiklikler yapmaya başlayacağınıza , fakat yapacağınız bu değişiklikler zor olmasına , çekeceğiniz bazı çilelere fakat en sonunda bunlardan kurtulup rahata ereceğinize ve aramış olduğunuz mutluluğu bulacağınıza alamet eder.

RÜYADA CAMİDE UYUMAK

Rüyada camide uyumak , hem hayırlı hem de çok güzel rüyalardan birisidir. Yakın zaman içerisinde alacağınız bir haberden dolayı mutlu olacağınıza , rahat bir döneme gireceğinize ve bu dönem içerisinde çok iyi arkadaşlıklar kazanacağınıza yorulur.

RÜYADA BAŞKASININ EVİNDE UYUDUĞUNU GÖRMEK

Rüyada başka birisinin evinde uyumak , yaşantınızın sakin olmasına , uzun süre boyunca bir konu hakkında çalıştığınıza ve en sonunda başarılar elde edeceğinize , hem huzurlu hem de mutlu bir yaşam süreceğinize , tüm sıkıntılarınızdan ve dertlerinizden kurtulup rahata ereceğinize işaret eder.

RÜYADA AÇIK HAVADA UYUMAK

Rüyada açık havada uyumak , kurmuş olduğunuz hayallerinize yavaş yavaş kavuşmaya başlayacağınıza , alacağınız müjdeli bir haberden sonra daha çok mutlu olacağınıza ve hayallerinizin peşinden gidip en sonunda hayallerinizi gerçekleştireceğinize delalet eder.

RÜYADA UYUYAN BİRİNİ GÖRMEK

Rüyada uyuyan birini görmek , hem maddi hem de manevi olarak hiçbir şekilde sıkıntılar yaşamamaya , iş hayatınızda her alanda başarılı olacağınıza , yaşantınızın huzur oldu olmasına ve sevgiliniz varsa onunla beraber uzun süre beraber mutlu olacağınıza alamet eder.

RÜYADA MEZARDA UYUMAK

Rüyada mezarda uyumak , yapmış olduğunuz bazı hataların yavaş yavaş farkına varacağınıza ve bu hatalarınızı düzeltmek için elinizden gelen her şeyi yapacağınıza , iş yaşantınızda ise bazı atılımlar gerçekleştireceğinize ve bu atılımlar sayesinde kazancınız da artmalar olacağına yorulur.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ