En İyi Örgü Erkek Çocuk Ceket Modelleri
  1. Anasayfa
  2. Kadınca

En İyi Örgü Erkek Çocuk Ceket Modelleri

0

Anneler örgü konusunda çok titizdirler ve özellikle konu kendi çocukları olunca işler daha farklı oluyor. Bu kış ise özellikle erkek çocukları için yapılan örgü ceket modelleri o kadar güzel ve şirin görünüyor ki anneler bu örneklere bayılacaklar. Çocuklar bizim her şeyimiz ve onlar için en güzel ne varsa onu yapmak için elimizden geleni yaparız. Bu yüzden kış ayında da çocuklarımız soğuk havalardan etkilenmesin diye bu tarz örgüleri onlara örmek isteriz.

Hamarat kadınlarımız ise bu sezona özel olarak harika ceketler yapmışlar. Bizde günümüzde en çok tercih edilen erkek ceketlerini sizler için bir araya toplayıp sayfamıza ekledik. Bu ceketler aynı zaman da gömlek üzerine de giydirebilirsiniz ve okul çağındaysa çocuğunuz o zaman kesinlikle bir ceket lazım olur.

En İyi Erkek Çocuk Ceket Modelleri

Modellerin hepsi gördüğünüz üzere birbirinden güzel ve farklı. Anneler , babaanneler , teyzeler ve anneanneler burada bulunan erkek ceket modellerini mutlaka sizler de denemelisiniz. Kış ayı için ne yapsam çocuğuma veya torunuma diyorsanız işte en güzel örnekler burada. Hem yapımı da merak etmeyin sandığınız kadar çok zor değil. Sadece örgü işini biliyorsanız burada bulunan modelleri kolayca yapabilirsiniz. Az olarak biliyorsanız da fazla karışık modellere girmeden düz örgü olarak örebilirsiniz.

Örgü işinde usta olan hanımlarımız varsa o zaman değişik renklerde ve figürlerde ceketler yaparak çocuklarınıza veya torunlarınıza güzelce giydirebilirsiniz. O zaman fazla zaman kaybetmeden yeni sezona özel olarak yapılmış erkek örgü ceket modellerine buyurun daha yakından bakalım.

Merhaba benim adım derya. Yaşım 19 ve üniversite 1 okumaktayım. Makale yazmayı çok sevdiğimden dolayı bilgituneli.com sitesine makale yazmaktayım. Arkadaşlarımla beraber sinemaya gitmeyi çok seviyorum ve en korktuğum hayvan köpektir.

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir