Birbirinden Süper Yepyeni Bebek Hırkası Örnekleri
  1. Anasayfa
  2. Kadınca

Birbirinden Süper Yepyeni Bebek Hırkası Örnekleri

0

Günümüzde artık hazır olarak satılan ürünler alınmamaya başlandı ve hanımlarımız evde özellikle kendi çocuklarına dışarıdan hazır kazaklar , hırkalar veya patikler almak yerine kendi el emekleri ile harika hırkalar yapmaktadır. Hem eski hem de yeni olan modelleri hanımlar birleştirip ortaya gerçekten muazzam bebek hırkaları çıkarmışlar. Malum bir de kış ayı geliyor ve artık hırkalar da yapılmaya başlandı. Bu yüzden bebeğiniz varsa ona böyle cıvıl cıvıl ve rengarenk hırkalar örebilirsiniz.

Hırkalar tabi ki sadece bebekler için değil aynı zaman da yetişkinler veya çocuklar için de yapılmaktadır. Ama bebekler için yapılan hırkaların boyutu küçük olduğundan yapımı da çok basit oluyor. Yani sizler el işini biliyorsanız mesela hırkayı 2 3 güne hemen yaparsınız. Az bilseniz bile en fazla 1 hafta içerisinde bebeğinize hırkayı örmüş olursunuz. Günümüzde aynı zaman da el örgüsü ile yapılan bebekler için harika örgüler bulunmaktadır. Bizler sadece hırka modelini paylaştık ve ilerleyen zamanlar da daha farklı modeller ile karşınıza çıkacağız.

EL ÖRGÜSÜ İLE YAPILAN BEBEK HIRKALARINA BAYILACAKSINIZ

El örgüsü ile yapılan bebek hırka modellerinde o kadar çeşitler var ki anneler burada bulunan modellerde seçim yaparken bir hayli zorlanacaklar bence. Hem erkek hem de kız bebekleri için renk bakımından olsun veya model bakımından olsun harika örnekler yer almaktadır. Ama erkek bebeğiniz için hırka yapacaksanız renk olarak şunları seçebilirsiniz ; mavi , krem , siyah , lacivert ve kahve. Kız bebeğiniz için yapacaksanız seçeceğiniz renkler şöyle ; pembe , kırmızı , yeşil , mor ve canlı renklerdir.

Hırkanızı yapacağınız zaman isteyenler tek renk şeklinde isteyenler de daha fazla renk karıştırıp hırkayı rengarenk şeklinde yapabilir. Bunların yanı sıra ebruli ipten ya da sakallı ip kullanarak da daha güzel hırkalar ortaya çıkartabilirsiniz.

Adın dilay ve 25 yaşındayım. Küçük yaşımdan beri bilgisayara ilgim çok olduğundan dolayı site işleriyle uğraşmayı seviyorum. Makale yazmada da uzman olduğumdan dolayı boş zamanlarımı bu şekilde değerlendiriyorum.

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir