Bugüne Özel En Güzel Örgü Kız Bebek Süveter Modelleri
  1. Anasayfa
  2. Kadınca

Bugüne Özel En Güzel Örgü Kız Bebek Süveter Modelleri

0

Sonbahar ayına girmeye çok az bir zaman kaldı ve arkasından hemen kış yani buz gibi soğuklar gelmeye başlıyor. Biz anneler de bu gibi soğuklardan bebeklerimizi korumak için onlara en güzel süveterlerden birini yapmak isteriz.

Süveterlerin dışında hatta bebekler için yapılabilecek o kadar güzel küçük parçalardan oluşan örgüler var ki bunları örmek hem keyifli hem de zevkli oluyor açıkçası. Fakat bebek örgülerinde bebeğimize örgü yapacağımız zaman burada dikkat etmemiz gereken en önemli etken ip seçimi oluyor. Eğer tüylü olan iplerden seçerseniz o zaman bu bebek daha küçük olduğundan ve bilmediğinden dolayı o tüyler ağzına kaçabilir ya da naylon olandan ip kullanırsanız da hem güzel durmaz hem de pek kullanışlı olmaz. Bunun için ip seçimi çok önemlidir.

ÖRGÜDEN YAPILAN DESENLİ VE RENGARENK SÜVETER MODELLERİ

İp seçimi yapacağınız zaman hem kaliteli hem pamuklu hem de yumuşak olmasını çok dikkat etmeniz gerekiyor. Yani kısacası bebe yünlerini tercih edeceksiniz. Bu yazımız da sadece kız bebekleri için yapılan kışa özel süveter modellerine bakacağız. Aslında erkek bebekleri için de harika örnekler var fakat o yazımıza daha sonra göz atacağız. Süveterinizi yapacağınız zaman ister tek renkten isterseniz de birden fazla renk kullanarak yapın burada karar sizlerin.

Örgü konusunda ustaysanız bence tek renk yapmak yerine 2 renk kullanıp ve daha sonra ön tarafına motifler ya da desenler yaparak süveterinizi daha şık hale getirebilirsiniz. Aynı zaman da ebruli iplik kullanarak da süveterinizi daha farklı hale getirebilirsiniz. Birbirinden şık ve en aynı zaman da yapımı çok kolay olan bu kız bebek süveterlerini bence sizler de denemelisiniz. Malum havalar soğumaya başlayacak ve bebeğimizi bu soğuk kış aylarında korumamız gerekiyor. İşte yeni sezona özel olarak hamarat kadınlarımızın ellerinden çıkan harika kız bebek süveterleri ;

Adım yeşim ve 32 yaşında evliyim 1 çocuk annesiyim. Evde boş kaldığım zamanlarda ek gelir olsun diye bilgituneli.com sitesine makale yazıyorum. Gezmeyi çok severim ve en korktuğum hayvan ise yılandır.

Yazarın Profili

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir