Bilgi Tüneli

Yepyeni Kasnakta Boncuk İşi Salon Takımı Modelleri Ve Fiyatları

Yepyeni Kasnakta Boncuk İşi Salon Takımı Modelleri Ve Fiyatları

Salonları süsleyen ve aynı zaman da eve farklı hava katan kasnakta yapılan boncuk işi salon takımlarını çok beğeneceksiniz. Boncuk işi salon takımı modelleri bu sezon gerçekten harika. Oldukça gösterişli ve aynı zaman da zarif duran bu modeller sizin salonlarınızı adeta süsleyecek ve evinize gelen misafirleriniz imrenerek bakacak.

Boncuk işi ile yapılan salon takımları genel olarak kasnak yardımıyla yapılmaktadır. Kasnakta yapamasanız bile iğne oyası ya da tığ işiyle de harika salon takımları çıkartabilirsiniz. Ama daha kolay olabilmesi için kasnakta yapmanız daha doğru olacaktır.

2021 Boncuk İşi Salon Takımı Modelleri

BONCUK İŞİ SALON TAKIMI

Bu yıl hamarat kadınlarımızın ellerinden çıkan ve bizim de gözümüze çarpan en güzel boncuk işi salon takımlarını sizler için derledik. Salonlar için vazgeçilmez olan bu modeller ile salonlarınız adeta ışıl ışıl parlayacak. Hatta bu boncuk işlerini kullanacağınız zaman başka aksesuarlara bile gerek duymayacaksınız.

Modellerin yapımı ilk bakışta biraz zor gibi görünse de aslında hanımlar yapımı gerçekten çok basit. Eğer kasnak işini biliyorsanız burada bulunan örneklerin hepsini çok güzel şekilde işleyebilirsiniz. Kasnak işini bilmiyorsanız bile tığ işi veya iğne oyasıyla da harika salon takımları yapabilirsiniz.

basit Boncuk İşi Salon Takımı Modelleri

BONCUK İŞİ SALON TAKIMLARI FİYATLARI NE KADAR ?

Boncuk işi salon takımları birçok bayanın gözünde zor olarak göründüğünden dolayı yapmak yerine hazır olarak almayı tercih ediyorlar. İşler böyle olunca fiyatı da çok merak ediliyor. Aslında yapılan modele göre fiyatlar değişmektedir. Yapılan model kaliteli ve çok fazla detay varsa o zaman fiyatı epey bir yüksek oluyor. Ama küçük model ve detay fazla yoksa o zaman fiyatı ona göre daha düşük olmaktadır.

Genel olarak fiyatına bakacak olursak 50 TL İla 500 TL arasında fiyatı oynamaktadır. Ama daha kaliteli model arıyorsanız fiyatı 1000 İla 2000 TL arasında değişmektedir.

Modellere daha yakından bakmak ve fiyatlarını öğrenmek için BURAYA tıklayabilirsiniz.

Daha değişik modeller olarak yapılan en güzel dantel pike takımı modelleri için BURAYI ziyaret edebilirsiniz.

Boncuk İşi Salon Takımı Modelleri 2021
Boncuk İşi Salon Takımı Modelleri basit
Boncuk İşi Salon Takımı Modelleri kolay
Boncuk İşi Salon Takımı Modelleri
çok güzel Boncuk İşi Salon Takımı Modelleri
değişik Boncuk İşi Salon Takımı Modelleri
en güzel Boncuk İşi Salon Takımı Modelleri
farklı Boncuk İşi Salon Takımı Modelleri
güzel Boncuk İşi Salon Takımı Modelleri
kolay Boncuk İşi Salon Takımı Modelleri
yeni Boncuk İşi Salon Takımı Modelleri
yepyeni Boncuk İşi Salon Takımı Modelleri
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ