Wolfteam Şifre Değiştirme Nasıl Yapılır ?
  1. Anasayfa
  2. Güncel Bilgiler

Wolfteam Şifre Değiştirme Nasıl Yapılır ?

0

Wolf Team, BlackShot, CrossFire ve Combat Arms gibi oyunlara benzeyen taktiksel lobi tabanlı bir FPS’dir, ancak bir değişiklikle. Oyuncular kurt adama dönüşebilir! Dönüşümün ardından oyuncular çok daha fazla hareket kabiliyeti, bonus sağlık ve güçlü bir yakın dövüş saldırısı kazanır, ancak silahlarını kullanma yeteneklerini kaybederler.

Wolfteam Şifre Değiştirme Nasıl Yapılır

Oyuncular istedikleri zaman ileri geri dönüşebilir ve bu dinamik Kore MMOFPS türünde başka hiçbir şeye benzemeyen benzersiz bir oyun deneyimi yaratır. Wolf Team esasen geleneksel taktiksel nişancı oyununun, oynanışı daha çeşitli ve derin kılan benzersiz bir dönüşüm sistemi ile bir karışımıdır.

İçindekiler

Wolf Team Temel Özellikler:

  • Benzersiz Dönüşüm Unsuru – taktiksel FPS oynanışının bonus sağlık, hareket ve yakın dövüş hasarı veren kurt adam dönüşümü ile karışımı.
  • Çeşitli Silahlar – 40’tan fazla silah, bunların çoğu daha yüksek istatistikler için 4 kata kadar yükseltilebilir.
  • Tonlarca Farklı Harita ve Mod – 39+ harita ve 5+ oyun modu (Death Match, Conquest, Ice Hold, Destruction ve Wolf Hunt).
  • Oyununuzu Özelleştirin – oyun modları daha da özelleştirilebilir: Yalnızca Tabanca, Yalnızca Keskin Nişancı, Yalnızca Kurt, Kurt dönüşümü yok vb.
  • 8 Farklı Kurt Mutasyonu – kurtlar bonus özellikler için Dövmelerle özelleştirilebilir. 8 Farklı Kurt mutasyonu çeşitliliği sağlar.

Wolfteam Şifre Değiştirme

Eğer wolfteam şifremi unuttum gibi bir problem ile karşı karşıyaysanız fazla telaşlanmanıza gerek yok. Oyun sağlayıcısının sitesine girerek çok kolay bir şekilde şifre değiştirme işlemi yapabilirsiniz. Tek yapmanız gereken hesabı açarken kullandığınız e-posta adresinize erişiminizin olduğundan emin olmanız.

https://www.joygame.com/wolfteam/

Sitesine gererek joygame şifremi unuttum bölümünden kolaylıkla wolfteam hesap şifre değiştirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Şifre sıfırlama talebi gönderdikten sonra e-posta adresinizi kontrol etmeyi unutmayın. Joygame wolfteam şifrenizi kolayca sıfırlayabilmeniz için e-posta adresinize bir sıfırlama bağlantısı gönderecektir.

Şifre sıfırlama isteği gönderdikten sonra spam klasörünüzü kontrol etmeyi unutmayınız.

Oyun Modları

-Deathmatch: Rakip takımdan mümkün olduğunca çok oyuncu öldürün. Önceden belirlenmiş öldürme hedefine ulaşan veya süre dolduğunda en çok öldüren ilk takım kazanır

-Deathmatch Klasik ve Alt Modlar: Her alt mod, belirli silahların maçta kullanılmasına kısıtlamalar getirir. Bıçak Modu sadece bıçaklara izin verir; Tabanca Modu sadece tabancalara, el bombalarına ve bıçaklara izin verir; Snipe Modu sadece keskin nişancı tüfeklerine, el bombalarına, tabancalara ve bıçaklara izin verir.

-İmha: Bu modda Kırmızı Takım iki bomba bölgesinden birine bir Bomba yerleştirmeli, Mavi Takım ise bomba bölgelerini savunmalı ve aktif hale gelen bombaları etkisiz hale getirmelidir.

-Buz Tutma: Süre dolmadan önce rakip takımın her üyesini öldürün. En çok raundu kazanan takım oyunu kazanır. Bir tur, karşı takımın tüm üyeleri yok edildiğinde ve yeniden dirilme imkânı kalmadığında kazanılır.

-Fetih: Süre dolmadan önce sabit üslerin çoğunluk kontrolünü ele geçirin. En çok raundu kazanan takım oyunu kazanır.

-Kurt Avı: Gizli bir Paien Labs genom deneyi viral bir mutasyona yenik düştü. Şimdi ultra güçlü bir Kurt örneği tutsaklıktan kaçmıştır ve Kurt Ekibi üyeleri onu durdurmak için görevlendirilmiştir. Tek bir sorun vardır: Örnek, acımasızca güçlü olmasının yanı sıra bulaşıcıdır. Acemiler onun saldırılarından kurtulmalı ya da en büyük korkuları haline gelip birbirlerine düşman olmalıdır.

İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir