Sevgilinizle Oturup İzleyebileceğiniz En Romantik 5 Aşk Filmi
  1. Anasayfa
  2. Güncel Bilgiler

Sevgilinizle Oturup İzleyebileceğiniz En Romantik 5 Aşk Filmi

0

Evde sevgilinizle beraber yalnızsanız ve film izleyecekseniz o zaman en romantik 5 aşk filmi tamda sizlere göre olacak. IMD üzerinde ise kullanıcılar tarafından çok yüksek not alan bu filmlerden birisini seçerek sevgilinizle beraber aynı koltukta sarılarak ve elinize mısırınıza alarak bu filmleri izleyebilirsiniz. Biliyorsunuz ki her zaman aksiyon veya komedi filmleri izlenmez. Biraz böyle romantik filmler izlenmeli ki sevgilimize olan bağlılığımız daha da çok artsın. O zaman izlenebilecek 5 romantik film neler ?

1) 50 İlk Öpücük

50 ilk öpücük filmi herkes tarafından çok beğenilen ve severek izlenen romantik filmlerden birisidir. Bu film Adam sandler filmi’dir. Konusu ise bir adama siz aşık oluyorsunuz fakat o adamın hafızası her gün sıfırlanıyor ve sizi hatırlamıyor. Siz olsanız böyle bir aşka karşı ne yapardınız ?

50 ilk öpücük

2) Aşkın 500 günü (Summer of 500 days)

Aşkın 500 günü de birçok izleyici tarafından sevilerek izlenmiştir. Bir kişiye aşık olmak çok güzel bir şeydir değil mi ? Ama bu süre. 500 günden ibaretse ve yaşanabilecekler bu süre içerisinde oluyorsa.

Aşkın 500 günü

3) Not: Seni Seviyorum

Sevgilinizle beraber aynı koltukta oturup tam da ağlayabileceğiniz türde bir filmdir. Filmin konusu gerçekten çok güzel ve gerçek yaşam da sevgiliniz ölüyor ve bu duruma sizi alıştırmak için arkanızdan not bırakıyor siz ne yapardınız ?

Not Seni Seviyorum

4) Göl Evi

Çok değişik romantik filmlerden oluşan göl evini bence sizler de çok beğeneceksiniz. Bu film tam olarak bir göl evinde geçiyor fakat aynı mekanda ve farklı zamanlarda geçiş oluyor. Ama aşk her zaman kendi yolunu buluyor tabi.

Göl Evi

5) Perfect Sense

En iyi 5 romantik filmlerden birisi de perfect sense filmi oluyor. Bu film de kıyamet gününün anlatmaktadır. Bence izlenmesi gerek güzel filmlerden birisidir.

Adın dilay ve 25 yaşındayım. Küçük yaşımdan beri bilgisayara ilgim çok olduğundan dolayı site işleriyle uğraşmayı seviyorum. Makale yazmada da uzman olduğumdan dolayı boş zamanlarımı bu şekilde değerlendiriyorum.

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir