Whatsapp Plus Nasıl İndirilir ? Tüm Aramış Olduğunuz Soruların Cevabı Burada!
  1. Anasayfa
  2. Güncel Bilgiler

Whatsapp Plus Nasıl İndirilir ? Tüm Aramış Olduğunuz Soruların Cevabı Burada!

0

Whatsapp Plus Nasıl İndirilir?

Whatsapp plus günümüzde bir hayli daha çok kullanılmaya başlandı ve içerisinde daha fazla seçenek olduğundan diğer whatsapp’a göre daha iyi diyebiliriz. Whatsapp plus indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

İkinci Alternatif İndirme ; Tıkla

Whatsapp Plus İndirdim Kişilerim Gözükmüyor

Whatsapp plusı indirdiniz ve eğer arkadaşlar kişileriniz görünmüyorsa o zaman sizden istenen izinlere izin vermeniz gerekiyor. Bunu yapmak için ise ilk olarak Ayarlar bölümüne giriyorsunuz ve oradan uygulamalara giriş yapınız. Daha sonra girdiğiniz o yerden Whatsapp uygulamasını bulu giriş yapın. Orada izinler olacak rehber ve telefon bunlara izin verin. Eğer buraya girip bunları açmazsanız Whatsapp plusta kişileriniz görünmez. Mesaj olanlar da isim yerine numara görünür.

Whatsapp Plus İndirdim Doğrulama Kodu Gelmiyor

Whatsapp plus indirdim ama doğrulama kodu gelmiyor diye bir şikayetiniz varsa o zaman indirmiş olduğunuz yerde sıkıntı var demektir. Yukarı da sizle paylaşmış olduğumuz yerden indirip böyle bir sorun yaşamazsınız. Whatsapp plus’ta sürekli olarak güncellemeler olduğundan böyle hatalar olabiliyor. Eğer sürekli olarak kod isterseniz bu sefer ceza olarak size 72 saat cezasını verir. Bu yüzden eğer bizim buradan olmasa bile kesinlikle başka yerden bulup o şekilde de deneyebilirsiniz.

Whatsapp Plus İndirdiğimde Geri Telefondan Silebilir Miyim ?

Whatsapp plus hakkında o kadar yanlış bilgiler var ki günümüzde insanlar artık bu uygulamayı indirirken daha çok korkuyor. Çünkü şöyle bir yalan var Whatsapp plus telefona indirince bir daha silemiyorsunuz. Hayır arkadaşlar böyle bir söz konusu yok. İndirmiş olduğunuz uygulamayı tekrardan telefonunuzdan rahatlıkla silebilirsiniz.

Normal Whatsapp da ki Fotoğraflarım Silinir mi?

Whatsapp Plus uygulamasını kullanacaksanız tabiki de gerçek olan whatsapp uygulamasını da telefonunuzdan kaldırmanız gerekiyor. İş böyle olunca telefonunuza kayıt ettiği diğer dosyalarda bunla beraber silinmiş olur. Tabi dosyalarınızın silinmesini istemiyorsanız o zaman sizlere en kolay yöntemin anlatacağım. İlk önce arkadaşlar Whatsapp nereye yüklü ise o dosyayı bulup oradaki fotoğraflarınızı veya önemli dosyalarınızı başka bir yere taşıyın. Bu şekilde yaparak dosyalarınızı kurtarmış olursunuz.

Whatsapp Plus Ücretli mi

Günümüzde en çok sorularda birisi genel de buluyor. Whatsapp Plus paralı mı ? Hayır gençler ilk başta indirdiğiniz zaman karşınıza para ile ilgili bir şeyler çıkıyor ama sizden herhangi bir şekilde ücret almıyor. Bu sadece karşınıza çıkan reklamdır. Siz sadece böyle bir ekran çıktığında kapatınız.

Whatsapp Plus Kullanan Kişiler Ban Yer mi?

Ben normal olan Whatsapp sildim Plus olana geçtim acaba ban yer miyim ? gibi sorular da çok merak ediliyor. Buna da kısaca açıklık getirelim. Whatsapp Plus kullananlar kesinlikle ban yemez. Sadece doğrulama kodunda bazı hatalar oluyor ve sizler doğru yerden indirip denerseniz bunu da çözmüş olursunuz. Bu yüzde ban gibi bir söz konusu yoktur.

Whatsapp Plus İndiriyorum Güncelleme İstiyor

Whatsapp uygulamasına ara sıra nasıl güncelleme geliyorsa Whatsapp Plus apk olduğundan sizler eski olan sürümü silip tekrardan yeni sürümünü indirip kurmanız gerekiyor. Eğer kurmazsanız o zaman eski sürüm diye hata verir ve uygulamayı kullanamazsınız.

Whatsapp Plus Yüklenemedi Hatası Veriyor

Whatsapp Plus indiremiyor ve hata alıyorsanız o zaman bunun en kolay yolunu sizlere söyleyeceğiz. Böyle bir hata almanızın nedeni telefonunuzda yeteri kadar alanın olmamasıdır. Ya da eski bir telefon kullandığınızdan dolayı desteklemiyordur. Eğer eski telefon kullanıyorsanız o zaman sizlere önerim GB Whatsapp uygulamasını tercih edin. Bu uygulamada bir sürü özellikle var ve sizler rahat bir şekilde kullanabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir