Bilgi Tüneli

Rüyada Zemin Görmek Ne Anlama Gelir Kısaca Tabiri

Rüyada Zemin Görmek Ne Anlama Gelir Kısaca Tabiri

Rüyada zemin görmek , bu rüya genel olarak rüyayı gören kişi için uyarı olarak nitelendirilir. Başınıza gerçek yaşam da bir tehlikenin gelmesine veya gereksiz olarak bir riske gireceğinize yorulur. Ya da yeni bir iş açacağınıza , yatırım yapacağınıza , kendinizi olgun görmeden böyle şeyler girmemeniz gerektiğine , sabırsızlık göstermeniz durumunda tüm sermayelerinizi boşa harcamanıza , bunun sonucunda ise büyük bir moral bozukluğu yaşamaya delalet eder.

Bunların yanı sıra ; kısa süre içerisinde inşaat işine gireceğinize , size birisinden kalacak olan mirastan dolayı çok zengin birisi olacağınıza , hayatınızı en baştan kuracağınıza yorulur.

Eğer beton zemin gördüyseniz ; gerçek hayatta herkesten çok güçlü birisi olacağınıza , düşmanlarınızdan korkmayıp onlarla mücadele edeceğinize delalet eder.

Rüyada toprak zemin görmek ; yardıma muhtaç olan insanlara elinizden gelen yardımları yapacağınıza , bu insanlardan alacağınız dualardan dolayı çok iyi yerlere geleceğinize , ailenizle bağlarınızın kuvvetli olmasına alamet eder.

Rüyada taş zemin görmek ; hem kindar hem de çekilmez olan insanlarla uğraşacağınıza ve bu durum sizin tüm morallerinizi bozacağına , başınıza gelecek olan olumsuzluklara ve bu yüzden dikkatli davranmanız gerektiğine işaret eder.

Rüyada Kaygan Zemin Görmek

Rüyada kaygan zemin görmek , genel olarak hayra yorumlanan bir rüya değildir. Şuanda içerisinde bulunmuş olduğunuz durumların ve koşulların tekrardan gözden geçirmeniz gerektiğine , yeni tanışacağınız insanlara asla hemen güvenmemeniz gerektiğine , hem hırsızlığa hem de değerli olan mal varlıklarınız varsa bunların kayıp olmasına , ticaretle uğraşıyorsanız o zaman itibarınızın gitmesine ve düşmanlarınızın çok olmasına yorulur.

Rüyada Islak Zemin Görmek

Rüyada ıslak zemin görmek , hep hayal ettiğiniz şeylerin sonuçlarını hiçbir zaman iyi almadığınıza ve bu yüzden moralinizin bozuk olmasına , bir şey yapacağınız zaman oldu gözüyle bakıp daha sonra arkadaşlarınızdan birisinin kötü niyeti sonucunda olmamasına , arkanızdan konuşan insanların olmasına , her konuda başarılı olduğunuzdan ötürü sizi çok kıskanacaklarına delalet eder.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ