Bilgi Tüneli

Rüyada Daire Görmek Ne Anlama Gelir ?

Rüyada Daire Görmek Ne Anlama Gelir ?

Rüyada daire görmek , gerçek yaşam da yapmış olduğunuz çalışmalardan dolayı büyük başarımlara imzalar atacağınıza , her zaman hayırlı birisi olup hak yolunda ilerleyeceğinize ve hiçbir zaman harama bulaşmayacağınıza , temiz bir amelinizin olmasına , yaşamış olduğunuz tüm sıkıntılara , eziyetlere ve üzüntülere rağmen pes etmeyip daha sonrasından bunlardan kurtulup rahata ereceğinize ve Allah yolunda ilerleyeceğinize delalet eder.

Rüyada Bir Dairede Çalıştığını Görmek

Rüyada bir dairede çalıştığınızı gördüyseniz , iş yaşantınızda herhangi bir büyük sorun ile karşı karşıya geleceğinize , hiç istemediğiniz halde iş yerinizde tayininizin çıkmasına ve çıkan yere gitmek zorunda olacağınıza işaret eder. Eğer rüya sahibi genç birisi ise o zaman kendisi için hayırlı olacak bir işe gireceğine , bekarsa karşısına çıkacak olan hayırlı birisi ile dünya evine gireceğine ve çocuğunun olmasına alamet eder. Rüya sahibi yaşlı ise , hiç beklemediği bir anda gelecek olan paraya rivayet edilir.

Rüyada Daire Çizmek

Rüyada daire çizdiğinizi gördüyseniz , yakın zaman içerisinde sizin için çok sıkıntılı olacak döneme gireceğinize , aile yaşantınızda yaşayacağınız büyük sorunlardan dolayı geri dönüşün olmayacağına , çözüm yolları bulmak için elinizden gelen her şeyi yapacağınıza yorulur. Rüyada dairenin içerisinde bulunuyorsanız o zaman , ortaya çıkacak olan sorunları çevrenizde bulunan birisinin yönlendirmesi ile çözeceğinize alamet eder.

Rüyada Renkli Daire Görmek

Rüyada renkli daire görmek , yapacağınız işlerde çok başarılı olup mevki olarak en yüksek yerlere ulaşacağınıza , her zaman hayırlı ve güzel olaylarla karşılaşacağınıza , dinin emirlerini en iyi şekilde yerine getireceğinize delalet eder.

Rüyada Üçgen Görmek

Rüyada üçgen görmek , uzun bir süredir zahmetler çekerek biriktirmiş olduğunuz paralar ise hayalinizdeki evi en sonunda alacağınıza , kurum da çalışıyorsanız o işinizde büyük başarımlara imzalar atıp yüksek miktarda paralar elde edeceğinize alamet eder.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ