Rüyada Daire Görmek Ne Anlama Gelir ?
  1. Anasayfa
  2. Rüya Tabirleri

Rüyada Daire Görmek Ne Anlama Gelir ?

0

Rüyada daire görmek , gerçek yaşam da yapmış olduğunuz çalışmalardan dolayı büyük başarımlara imzalar atacağınıza , her zaman hayırlı birisi olup hak yolunda ilerleyeceğinize ve hiçbir zaman harama bulaşmayacağınıza , temiz bir amelinizin olmasına , yaşamış olduğunuz tüm sıkıntılara , eziyetlere ve üzüntülere rağmen pes etmeyip daha sonrasından bunlardan kurtulup rahata ereceğinize ve Allah yolunda ilerleyeceğinize delalet eder.

Rüyada Bir Dairede Çalıştığını Görmek

Rüyada bir dairede çalıştığınızı gördüyseniz , iş yaşantınızda herhangi bir büyük sorun ile karşı karşıya geleceğinize , hiç istemediğiniz halde iş yerinizde tayininizin çıkmasına ve çıkan yere gitmek zorunda olacağınıza işaret eder. Eğer rüya sahibi genç birisi ise o zaman kendisi için hayırlı olacak bir işe gireceğine , bekarsa karşısına çıkacak olan hayırlı birisi ile dünya evine gireceğine ve çocuğunun olmasına alamet eder. Rüya sahibi yaşlı ise , hiç beklemediği bir anda gelecek olan paraya rivayet edilir.

Rüyada Daire Çizmek

Rüyada daire çizdiğinizi gördüyseniz , yakın zaman içerisinde sizin için çok sıkıntılı olacak döneme gireceğinize , aile yaşantınızda yaşayacağınız büyük sorunlardan dolayı geri dönüşün olmayacağına , çözüm yolları bulmak için elinizden gelen her şeyi yapacağınıza yorulur. Rüyada dairenin içerisinde bulunuyorsanız o zaman , ortaya çıkacak olan sorunları çevrenizde bulunan birisinin yönlendirmesi ile çözeceğinize alamet eder.

Rüyada Renkli Daire Görmek

Rüyada renkli daire görmek , yapacağınız işlerde çok başarılı olup mevki olarak en yüksek yerlere ulaşacağınıza , her zaman hayırlı ve güzel olaylarla karşılaşacağınıza , dinin emirlerini en iyi şekilde yerine getireceğinize delalet eder.

Rüyada Üçgen Görmek

Rüyada üçgen görmek , uzun bir süredir zahmetler çekerek biriktirmiş olduğunuz paralar ise hayalinizdeki evi en sonunda alacağınıza , kurum da çalışıyorsanız o işinizde büyük başarımlara imzalar atıp yüksek miktarda paralar elde edeceğinize alamet eder.

Adım Erman ve 23 yaşındayım. Açıktan hem üniversite okuyorum hem de boş zamanlarım da makale yazıyorum. Kitap okumayı aşırı çok severim ve arkadaşlarımla bir şeyler yapmaya bayılırım.

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir