Rüyada Balık Kafası Görmek Ve Kesmek Ne Anlama Gelir ?
  1. Anasayfa
  2. Rüya Tabirleri

Rüyada Balık Kafası Görmek Ve Kesmek Ne Anlama Gelir ?

0

Rüyada balık kafası veya kellesi gördüyseniz o zaman gerçek yaşam da lider birisi olacağınıza , öncülüğünüzün olmasına ve yöneticilik makamına kadar yükseleceğinize alamet eder. Aynı zaman da insanları yönetmeye başlayacağınıza ve mesleki yaşantınız da ise en yukarılara kadar geleceğinize işaret eder.

Rüyada Balık Kafası Görmek

Başka rüya alimcilerine göre ise ; kendinizi en yukarıya getirmek için büyük çaba sarf edeceğinize , önemli işlere imza atacağınıza , elinizden gelen tüm çabayı sarf edeceğinize , hedeflerinizi gerçekleştireceğinize ve bir takım planlar yapıp ona göre hareket edeceğinize yorulur.

Rüyada balığın kafasını koparmak ; günah işlemeye başlayacağınıza , bazı insanlardan beddualar alacağınıza , insanlar tarafından ayıplanacağınıza ve kötü işlere gireceğinize rivayet edilir.

Rüyada balık kafası kesmek

Rüyada bir balığın kafasını kestiğinizi gördüyseniz , büyük sıkıntılar içerisin de olacağınıza ve bu yüzden desteğe ihtiyaç duyacağınıza , kötü alışkanlığı olan insanlardan uzak durmanız gerektiğine , kumar veya içki içen kişilerden uzak durmanız gerektiğine yorulur.

Aynı zaman da okuyorsanız hiç beklemediğiniz bir anda büyük başarımlar elde edeceğinize , okul yaşantınız da bazı zorluklar yaşayacağınıza , başınıza gelecek olan dertlerin kısa süre içerisin de gelip geçmesine ve sonrasında feraha kavuşacağınıza , meşakkatli yollardan geçeceğinize ama güzel günlerin de yakın olduğuna alamet eder.

Rüyada balık avlamak ve tutmak

Rüyada balık avlamak genel olarak kısa zaman içerisin de mutlu olacağınıza bir haber alacağınıza , bir takım işlere adım atacağınıza ve hiç beklemediğiniz bir yerden size gelecek olan olumlu habere alamet eder. Rüyada balık tutmak ise ; elinize geçecek olan paranın kısa zaman içerisin de bitmesine işaret eder.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ;

Merhabalar benim adım sevilay ve yaşım 20. Şuanda üniversite de bilgisayar mühendisliği okumaktayım ve boş zamanlarım da bilgituneli.com sitesine makale yazıyorum.

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir