Rüyada Gazel Görmek Ne Anlama Gelir ? Kısaca Tabiri Nedir
  1. Anasayfa
  2. Rüya Tabirleri

Rüyada Gazel Görmek Ne Anlama Gelir ? Kısaca Tabiri Nedir

0

Rüyada gazel görmek , rüya sahibinin bundan sonra huzurlu ve aynı zaman da mutlu bir hayatının olacağına , huzurunun bundan sonra bozulmayacağına , her zaman en iyi şeylere sahip olacağına işaret eder. Yani bu rüya kişi için oldukça hayırlıdır ve güzeldir. Karşınıza hep iyi insanların çıkacağına , iş yaşantınızda sıkıntılar yaşamadan işinizin gücünüzün rast gitmesine , ekmeğinizi helal yoldan kazanacağınıza ve harama hiçbir zaman bulaşmayacağınıza , hem sağlıklı hem de uzun bir yaşantınızın olmasına alamet eder.

Rüyada Gazel Süpürmek

Rüyada gazel süpürmek , gerçek yaşam da olmayacağını bildiğiniz işlere heves edip gireceğinize ve bunun sonucunda ise elinizdekilerin hepsini kaybedeceğinize , karşınıza çıkacak olan fırsatları iyi bir şekilde değerlendirmeyip kıymetini bilmeyip tepeceğinize , maddi olarak bazı sıkıntılar içerisinde olacağınıza , zorluklarla mücadele edeceğinize ve zor zamanlar geçirmeye işaret eder.

Rüyada Gazel Toplamak

Rüyada gazel topladığınızı gördüyseniz , çok fazla zaman geçmeden hem kötü hem de engelli olaylarla karşı karşıya kalacağınıza , neşenizin ve huzurunuzun yerinde olmayacağına , dışarı çıkmayıp eve kapanacağınıza , kendinizi hiç olmadığı kadar güçsüz ve savunmasız hissedeceğinize , büyük zahmetler içerisinde olacağınıza yorulur.

Rüyada Gazel Okumak

Rüyada gazel okumak , herkesin hayran olacağı ve beğeneceği şeyler yapacağınıza , elde edeceğiniz başarılardan dolayı saygınlığınızın artacağına , kendinizi gururlandıracağınıza , kimsenin yapamayacağı şeyler yapacağınıza , hem inancınızı hem de güveninizi asla kaybetmeyeceğinize aksine arttıracağınıza delalet eder.

Rüyada Gazel Yakmak

Rüyada gazel yakmak genel olarak bu rüya 2 şekilde tabir edilmektedir. Eğer yeşil gazel yaktığınızı gördüyseniz o zaman bu rüya uğursuzluk olarak yorumlanır. Rüya sahibinin maddi olarak büyük kayıplar vereceğine , hastalanmasına , bazı olaylara üzülmesine yorulur. Fakat solmuş ve çürümüş gazel yakmak elinize geçecek olan fırsatları en doğru şekilde değerlendireceğinize ve bunun meyvesini yiyeceğinize , şansınızın yaver gitmesine işaret eder.

Rüyada Gazel Yaprağı Görmek

Rüyada gazel yaprağı gördüyseniz , yeşil gazel yaprağı hayırlı ve çok güzel rüyalardan birisidir. Dilemiş olduğunuz şeylerin gerçekleşmesine , uzun ömürlü olacağınıza ve neşenizi hiçbir zaman kaybetmeyeceğinize rivayet edilir.

Adım yeşim ve 32 yaşında evliyim 1 çocuk annesiyim. Evde boş kaldığım zamanlarda ek gelir olsun diye bilgituneli.com sitesine makale yazıyorum. Gezmeyi çok severim ve en korktuğum hayvan ise yılandır.

Yazarın Profili