Rüyada Keçi Görmek Ne Anlama Gelir
  1. Anasayfa
  2. Rüya Tabirleri

Rüyada Keçi Görmek Ne Anlama Gelir

0

Rüyada keçi görmek kişi için hayırlı ve güzel rüyalardan birisidir. Gerçek yaşam da hiç beklemediğiniz bir anda size gelecek mal sayesinde çok zengin birisi olacağınıza , eğer erkek keçi görürseniz o zaman helal yollardan kazanç elde edeceğinize , hayırlı haberler alacağınıza , evliyseniz bir evlat haberi alıp mutlu olacağınıza yorulurken ; dişi keçi görmek genel olarak kısmet olarak yorumlanır. Karşınıza hayırlı birisi çıkacağına ve onunla dünya evine adım atacağınıza işaret eder.

Rüyada Keçi Sürüsü Görmek

Rüyada keçi sürüsü görmek hayırlı rüyadır. Rüyada gördüğünüz keçi miktarı kadar mal ve mülk sahibi olacağınıza , elinize geçecek olan büyük paralara , bolluk içerisinde bir yaşam süreceğinize , bereketli bir süreçten geçeceğinize , alacağınız sevinçli haberden sonra hayatınızın daha da çok mutlu gideceğine ve eğer evliyseniz bir erkek evladınızın olacağına delalet eder. Yani kısacası rüyada görülen keçi sürüsü bolluk anlamına gelir ve sizin de yakın zaman içerisinde zengin olacağınıza yorulur.

Rüyada Beyaz Keçi Görmek

Rüyada beyaz keçi gördüyseniz gerçek yaşam da iyi arkadaşlıklar kuracağınıza , arkadaşınızla beraber bol kazançlar elde edeceğinize delalet eder. Rüyada görülen beyaz renk keçi hayırlı rüya olarak tabir edilmektedir. Yakın zaman içerisinde sizin için çok hayırlı olacak haberler alacağınıza ve alacağınız bu haberden sonra hayatınızın baya bir değişeceğine alamet eder.

Rüyada Keçi Yavrusu Görmek

Rüyada keçi yavrusu görmek , Gerçek yaşam da evliyseniz eğer o zaman bir evladınızın olacağına , keçi yavrusunu kesip yemek ise çocuğunuz varsa onun bir hastalığa yakalanmasına işaret eder. Yani keçi yavrusu kesmek pek hayırlı rüya değildir. Dişi keçi yavrusu gördüyseniz o zaman kız çocuğunuzun olacağına erkek keçi yavrusu görmek ise kız çocuğuna alamet eder.

Rüyada Siyah Keçi Görmek

Rüyada siyah renkte keçi görmek ; yüksek makama ulaşmak için baya bir çaba sarf edeceğinize , saygınlı kazanacağınıza ve en sonunda muradınıza erip rahat edeceğinize delalet eder. Bunların yanı sıra , başarı için yoğun çalışmalara gireceğinize , karşınıza bazı dertlerin çıkmasına fakat bunların üstesinden her türlü geleceğinize , ferahlayacağınıza ve tüm sıkıntılarınızı bir kenara atacağınıza işaret eder.

Rüyada Keçi Kovalamak

Rüyada keçi kovalamak genel olarak ayrılıkların olacağına ve bu ayrılıklardan dolayı çok üzüntü yaşayacağınıza , mesleki yaşantınızda başarılı olduğunuz için bazı insanların sizi çok kıskanacaklarına ve bu yüzden tartışmaların olacağına delalet eder. Aynı zaman da hayatınızın kolaylaşacağına , hayırlı kısmetlerle karşılaşacağınıza ve evli değilseniz artık dünya evine adım atacağınıza alamet eder.

İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir