Rüyada Ünlü Birisini Görmek Ne Anlama Gelir ? Tabiri Nedir
  1. Anasayfa
  2. Rüya Tabirleri

Rüyada Ünlü Birisini Görmek Ne Anlama Gelir ? Tabiri Nedir

0

Rüyada ünlü birisini görmek , herkes tarafından çok sevilen ve sayılan birisi olacağınıza , aileniz tarafından çok sevileceğinize ve bazı durumlarda ise sizi çok şımartacaklarına , sizi seven insanlardan çok fazla yoğun bir ilgi göreceğinize , her alanda şanslı birisi olacağınıza , kısmetli ve bolluk içerisinde yaşam süreceğinize , istemiş olduğunuz şeylerin elde etmek için çok çaba sarf edeceğinize , hayatınızın hep yolunda gideceğine , büyük sorunlar ile karşılaşmayıp küçük sorunlar yaşayıp bunları da gün içerisinde halledeceğinize ve iş yaşantınızda elde edeceğiniz başarımlardan dolayı makamınızın yükselmesine delalet eder.

Bunların haricinde ; kısa zaman içerisinde istemiş olduğunuz noktaya geleceğinize , çok güzel yerlerde iş teklifleri alacağınıza ve bu iş tekliflerini en ince detaylarına kadar inceleyip ona göre karar vereceğinize yorulur. Eğer rüyada ünlü birisinin uçak yolculuğu yaparken görürseniz , sizin için sürpriz olacak olaylarla karşılaşacağınıza , zengin bir insan olacağınıza , evliyseniz eğer maddi olarak sorunlar yaşamayıp mutlu bir yuvanızın olmasına işaret eder.

Rüyada Ünlü Birisini Perişan Görmek

Rüyada ünlü olan birisini perişan olarak gördüyseniz , etrafınızda sürekli olarak olumsuz şeylerin yaşanmasına ve bu olaylara karşı gözlerinizi asla yummayacağınıza , elinizden gelen tüm yardımı yapacağınıza , geçmiş zamanda ise yapmış olduğunuz bazı hatalarınızdan ders alıp artık ona göre hareket edeceğinize , kazancınızın fazla olmasından dolayı asla kendinizi şımartmayacağınıza , alçakgönüllü birisi olduğunuzdan dolayı çevreniz tarafından çok sevileceğinize ve size düşkün olan insanların hep hayır dualarını alacağınıza alamet eder.

Rüyada Ünlü Birisini Evlenirken Görmek

Rüyada ünlü birisini evlenirken görmek , Yaşınızın vermiş olduğu olgunluğa eğer daha gelemediyseniz o zaman çevrenizde bulunan insanların sizi sürekli olarak eleştireceklerine , bazı kısmetleri kaçıracağınıza , hep hayallerinizin peşinde koşacağınıza ve bu yüzden sorumluluklarınızı ihmal edeceğinize , kendinizi işe veremeyeceğinize , aileniz tarafından pek iyi şeyler duymayacağınıza ve can sıkıcı konuşmalar olup sizin hakkınızda bunu kafaya takarak canınızın biraz sıkkın olmasına işaret eder.

Merhaba benim adım derya. Yaşım 19 ve üniversite 1 okumaktayım. Makale yazmayı çok sevdiğimden dolayı bilgituneli.com sitesine makale yazmaktayım. Arkadaşlarımla beraber sinemaya gitmeyi çok seviyorum ve en korktuğum hayvan köpektir.

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir