Rüyada Hamile Olduğunu Görmek Ne Anlama Gelir ? Tabiri
  1. Anasayfa
  2. Rüya Tabirleri

Rüyada Hamile Olduğunu Görmek Ne Anlama Gelir ? Tabiri

0

Rüyada hamile olduğunu görmek , bu rüya genel olarak birden fazla anlamı bulunmaktadır. Rüya sahibi eğer genç bir kız ise o zaman sevmiş olduğunu birisi ile en sonunda evlilik kararı alacağına ve kısa zaman içerisinde hayatlarını birleştireceklerine , mutlu olacaklarına delalet eder. Rüyayı gören kişi yaşlı bir kadınsa o zaman , uzun zamandan beri para konusunda çekmiş olduğunuz sıkıntıların bitmesine , artık hem bolluk hem de bereket içerisinde yaşam süreceğinize işaret eder. Rüya sahibi erkekse , saklamış olduğunuz bir sırrınızın yakın zaman içerisinde ortaya çıkacağına ve bu yüzden çok korkacağınıza yorulur.

Rüyada hamile olduğunu görmek bunların yanı sıra iş yaşantınızda göstereceğiniz başarılardan dolayı çok iyi yerlere geleceğinize , eskisine göre daha büyük paralar elde edeceğinize , hem mal hem de mülk sahibi olacağınıza delalet eder.

Rüyada Hamile Erkek Görmek

Rüyada hamile erkek görmek , gerçek yaşam da bazı insanlardan köşe bucak saklanacağınıza , büyük sıkıntılar içerisinde olacağınıza , hiç cesaret bile edemediğiniz bazı sırlarınızın ortaya çıkmasına , bu duruma karşı çok üzüleceğinize alamet eder. Başka rüya yorumcularına göre ise ; yanlış yollara sapmaya başlayacağınıza , hem ahlaklı hem de dürüst olan insanlardan çıkacak olan hayırsız evlatlara ve kişinin gerçek yaşamında yaşayacağı büyük sıkıntılara rivayet edilir.

Rüyada Hamile Kadın Görmek

Rüyada hamile kadın görmek , hem aile hem de iş yaşantınızda büyük sıkıntılar ve dertler içerisinde yaşam süreceğinize , bu gibi sorunlardan kurtulmak için yeni yollara başvuracağınıza fakat yakın zaman içerisinde alacağınız güzel bir haberden sonra hayatınızın tamamen değişeceğine , hiç ummadığınız şeylere kavuşacağınıza ve arzularınızı gerçekleştireceğinize işaret eder.

Rüyada Hamile Genç Kız Görmek

Rüyada hamile genç kız görmek , gerçek yaşam da bekarsanız evlilik konusunda artık bir karar almaya başlayacağınıza , evlilikle ilgili hazırlıklar yapmaya başlayıp en kısa zaman içerisinde evlilik işlerini tamamlayacağınıza , hayırlı haberler alıp mutluluktan havalara uçacağınıza yorulur.

Rüyada Hamile Hayvan Görmek

Rüyada hamile hayvan görmek , gerçek hayatınızda yapacağınız işlerde bazı sorunlarla karşılaşacağınıza ve kendiniz bu işlerden çıkıp ortaklık kurup işinizi büyüterek daha fazla paralar elde edeceğinize , hem makam hem de mevki olarak yükseleceğinize ve yardıma muhtaç olan insanlara yardım edeceğinize delalet eder.

Rüyada Hamileliğin Sona Erdiğini Görmek

Rüyada hamileliğin sona erdiğini görmek , hem sıkıntılardan hem üzüntülerden hem de dertlerinizden artık kurtulup feraha kavuşacağınıza , iş yaşantınızda başarısız olduğundan dolayı paralar kaybettiğinize fakat tekrardan mutlu olup hayatınıza kaldığınız yerden devam edeceğinize ve kaybetmiş olduklarınızı tekrardan yoluna sokacağınıza işaret eder.

Rüyada Lohusa Olduğunuzu Görmek

Rüyada lohusa olduğunuzu görmek , rüyayı gören kişi eğer erkekse o zaman kısa zaman içerisinde çok sevindirici bir haber alacağına , kadın görürse o zaman da ; bulunmuş olduğunuz evden en kısa zaman içinde bir hastanın çıkmasına ya da tanıdığınız birisinin hasta olmasına ve sonrasında sağlığına kavuşmasına alamet eder.

Rüyada Lohusa Şerbeti Görmek

Rüyada lohusa şerbeti görmek , Gerçek yaşantınız da yapacağınız güzel davranışlarınızdan dolayı herkes tarafından saygı ve sevgi göreceğinize , hastalıklardan ve sıkıntılardan kurtulacağınıza , eskisine göre daha güçlü birisi olacağınıza ve elinize geçecek olan fırsatları en iyi şekilde değerlendireceğinize rivayet edilir.

Rüyada Hamilelik Giydiğini Görmek

Rüyada hamilelik giydiğini görmek , rüya sahibi kadınsa ve evli ise o zaman yakın zaman içerisinde hamile olacağınıza ve kız çocuğunuzun olmasına , bekarsanız hayırlı kısmetlerle karşılaşacağınıza ve eşinizle beraber çok mutlu zamanlar geçireceğinize , çok fazla paralar kazanacağınıza delalet eder.

Rüyada Hamile Kaldığınızı Görmek

Rüyada hamile kaldığınızı görmek , çok kısa zaman içerisinde elinize geçecek olan mallara , yeni yatırımlar yapmaya başlayacağınıza ve ileriki zamanlarda büyük kazançlar elde edeceğinize , hiç beklemediğiniz bir anda ise birisinden zarar göreceğinize yorulur.

İlginizi Çekebilir