Rüyada Far Görmek Ne Anlama Gelir ?
  1. Anasayfa
  2. Rüya Tabirleri

Rüyada Far Görmek Ne Anlama Gelir ?

0

Rüyada far görmek , iş yaşantınızda önceki zaman da yapmak istediğiniz bir işi yaşamış olduğunuz bazı sıkıntılardan dolayı gerçekleştiremeyip şimdilerde o çalışmalara tekrardan başlayıp gerçekleştireceğinize ve büyük başarımlar elde ederek büyük kazançlar elde edeceğinize işaret eder. Bunların yanı sıra , hem sosyal hem de aile yaşantınızda yaşanmış olan sorunlar varsa bunların üstesinden geleceğinize , ailenizle beraber tekrardan bir araya geleceğinize , hem mutlu hem de huzurlu yaşam süreceğinize ve geçirmiş olduğunuz zor günlerinizi geride bırakacağınıza yorulur.

Rüyada Far Sürmek

Rüyada far sürmek , yakın zaman içerisinde işle ilgili olan projelerinizi ortaya koyarak büyük başarılar elde edeceğinize , elde edeceğiniz bu başarılardan dolayı geliriniz de artmalar olacağına , size çok hayır getirecek işler içerisinde olacağınıza , maddi olarak hiçbir sıkıntı yaşamayacağınıza , eşinizle ve dostlarınızla beraber güzel vakitler geçireceğinize alamet eder.

Rüyada Far Sürdüğünü Görmek

Rüyada far sürdüğünü görmek , geçirmiş olduğunuz zor zamanlarınızı geride bırakacağınıza , yaşamış olduğunuz sıkıntılardan ve musibetli olaylardan kurtulacağınıza , bitmez bileyen sorunlarınızın en sonunda bitmesine , iş ve aile yaşantınızda yaşanacak olan hayırlı olaylara , maddi olarak sıkıntılarınızdan kurtulup huzurlu bir yaşam süreceğinize rivayet edilir.

Rüyada Far Almak

Rüyada far almak , iş yaşantınızda yaşamış olduğunuz güzel olaylardan sonra hayatınızın daha da güzel olmasına , hayır kapılarının size açılmasına , maddi açıdan rahatlayacağınıza ve alacağınız sevinçli haberden sonra yüzünüzün hep güleceğine işaret eder.

Rüyada Far Işığı Görmek

Rüyada far ışığı görmek , yapmış olduğunuz hataları bir daha yapmayacağınıza , uğramış olduğunuz zararlarınızı telafi etmek için çalışacağınıza , hem hayırlı hem de çok güzel günler geçirmeye başlayacağınıza alamet eder.

Rüyada Yeşil Far Sürmek

Rüyada yeşil far sürmek , gerçek yaşam da devam eden sorunlarınızı ve sıkıntılarınızı artık çözmeye başlayacağınıza , Allah’ın size edeceği yardım ile bunlardan kurtulacağınıza ve hayırlı adımlar atmaya başlayacağınıza delalet eder.